امروز یکشنبه 29 بهمن 1396
ساعت 13:52:05
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


اخبار شهرستان جویبار
چاپ

کد خبر : 28042

تاریخ انتشار : 03/12/1394 - 13:48

حواشی انتخاباتی جویبار:

از رژه خودروهای تبلیغاتی در شهرگرفته تا زیر پا گذاشتن قوانین تبلیغاتی در انتخابات

با نزدیک شدن به ایام انتخابات، فعالیت‌های تبلیغاتی نامزدهای مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان در روزهای سرد زمستان، گرما و شورو هیجان خاصی را به شهرها بخشیده است با این حال فعالیت‌های تبلیغاتی کاندیدها مجلس شورای اسلامی و خبرگان خالی از حاشیه‌های رسانه‌ای نیز نیست.

از رژه خودروهای تبلیغاتی در شهرگرفته تا زیر پا گذاشتن قوانین تبلیغاتی در انتخابات

به گزارش خبرنگار جویباران، با نزدیک شدن به ایام انتخابات، فعالیت‌های تبلیغاتی نامزدهای مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان در روزهای سرد زمستان، گرما و شورو هیجان خاصی را به شهرها بخشیده است. در این روزها دید و بازدیدهای برخی مسئولین با ستادهای انتخاباتی و تجمع‌هایی که برخی از نامزدها در جلوی ستادهای خود انجام می‌دهند شدت گرفته و شور و هیجان خاصی را در دل مردمان شهر افکنده است. شهرستان جویبار نیز از این شور مستثنا نیست و با گشتی در سطح شهر همه‌چیز آشکار می‌شود. بااین‌حال فعالیت‌های تبلیغاتی کاندیدها خالی از حاشیه‌های رسانه‌ای نیز نیست.
حاشیه‌های انتخاباتی این روزهای شهر جویبار را می‌توان بازدید یک مسئول پیشین و برخی مسئولان حاضر شهرستان از ستاد انتخاباتی یکی از نامزدهای مجلس شورای اسلامی و همچنین حضور یکی از اعضای مجلس خبرگان در این ستاد نام برد.

از دیگر حواشی این دوره از انتخابات، رژه چند خودرو پر از بانوان با تصویر یکی از نامزدهای انتخاباتی بود که با تذکرات نیروهای انتظامی این کار خاتمه یافت.
مسئله دیگری که می‌توان در این روزهای انتخابات مشاهده کرد بی‌توجه ای ستادهای تبلیغاتی نامزدها به ماده 44 از فصل چهارم آیین‌نامه اجرایی قانون انتخابات مجلس شورای اسلامی است که در آن ذکرشده است عکس برای تراکت ، زندگی‌نامه و جزوه در صورت رعایت موارد زیر ، نوع و محدودیت خاص دیگر نداشته و رنگی یا غیر رنگی بودن کاغـذ یا نـوشتـه آثـار تبـلیغاتی مجاز بلامانع است . مقصود از تراکت ، هر نوع مطلب و عکس مجاز تبلیغاتی است که در قطع حداکثر 15 * 20 سانتی‌متر از کاغذ یا مقوا چاپ و منتشر می‌گردد.با ما باشید با حاشیه های انتخاباتی ....

دیدگاه شما در مورد : از رژه خودروهای تبلیغاتی در شهرگرفته تا زیر پا گذاشتن قوانین تبلیغاتی در انتخابات

از رژه خودروهای تبلیغاتی در شهرگرفته تا زیر پا گذاشتن قوانین تبلیغاتی در انتخابات

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS