امروز دوشنبه 02 بهمن 1396
ساعت 03:40:08
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


آخرین اخبار
چاپ

کد خبر : 28040

تاریخ انتشار : 03/12/1394 - 12:31

کوثری: مردم لیستی رای دهند

نماینده مردم تهران گفت: با توجه به اینکه لیست‌های انتخاباتی با بررسی و برگزاری جلسات متعدد و شناخت کاندیداها تهیه شده است رای دادن مردم براساس لیست‌ها می‌تواند بسیار تاثیرگذار باشد از این رو امیدواریم که بسیاری از مردم با اطمینان و به صورت لیستی رای دهند.

به گزارش جویباران، اسماعیل کوثری با تاکید بر اینکه مردم در رای دادن براساس لیست و یا غیر لیست مختارند، گفت: با توجه به تعداد زیاد کاندیداها در تهران طبیعتاً شناخت کاندیدای اصلح دشوار است و این موضوع کار را برای آنها سخت می‌کند. برای راحت‌تر شدن کار برخی بزرگان مورد اطمینان مردم به تهیه لیست‌هایی پرداخته‌اند و به مردم برای انتخاب معرفی کردند. این لیست‌ها می‌توانند به مردم برای شناسایی دقیق و رای دادن به کاندیدای اصلح کمک کنند.
 
وی با تاکید بر اینکه لیست‌ها در جلسات متعدد تهیه شده است، گفت: قطعاً مردم می‌توانند با اطمینان به لیست رای دهند چون این لیست‌ها بعد از بررسی‌های متعدد تهیه شده است.
 
کوثری همچنین گفت: مردم براساس شناخت افراد مورد اطمینانشان می‌توانند خیلی راحت‌تر به لیست‌ها رای دهند، روندی که کار آنها را برای انتخاب از میان بیش از 1000 کاندیدا در تهران راحت می‌کند چون قرار است مردم 30 نفر را برای مجلس و 16 نفر را برای خبرگان انتخاب کنند.
 
این کاندیدای انتخابات مجلس و عضو ائتلاف اصولگرایان اظهار کرد: در لیست ائتلاف ضمن توجه به حضور بیشتر بانوان در مجلس تلاش شده که از متخصصان بخصوص اقتصاددانان، افراد مسلط به قانون و آشنا به امور دفاعی و امنیتی استفاده شود. همچنین در این لیست از جوانان بهره گرفته شده است. این خود نشان می‌دهد که کار بسیار دقیقی بر روی لیست ائتلاف اصولگرایان صورت گرفته است.
 
وی در ادامه با بیان اینکه صحنه تبلیغات حکایت از حضور گسترده مردم در پای صندوق‌های رای دارد، گفت: نباید میزان مشارکت مردم در انتخابات مجلس و خبرگان را با انتخابات ریاست‌جمهوری مقایسه کرد چون قرار است مردم در شهر تهران 30 نفر را برای مجلس و 16 نفر را برای خبرگان انتخاب کنند اما در ریاست‌جمهوری فقط یک نفر انتخاب می‌شود.
منبع : ایسنا
دیدگاه شما در مورد : کوثری: مردم لیستی رای دهند

کوثری: مردم لیستی رای دهند

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS