امروز چهار شنبه 02 اسفند 1396
ساعت 04:23:12
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


آخرین اخبار
چاپ

کد خبر : 28022

تاریخ انتشار : 02/12/1394 - 11:18

تعداد نامزدهای انتخاباتی در مازندران باز هم کاهش یافت

تعداد نامزدهای دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در مازندران با انصراف سه نفر به 158 نفر کاهش یافته‌است.

به گزارش جویباران، با انصراف سه نفر از نامزدهای انتخاباتی در مازندران، تعداد کاندیداهای انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی در مازندران به 158 تن کاهش یافته‎است.

روز گذشته با تایید سه نفر از نامزدهای دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در سه حوزه انتخابیه مازندران تعداد کاندیدای این انتخابات به 161 نفر افزایش یافته‌بود که با انصراف سه نفر از داوطلبان با روند کاهشی در این بخش مواجه بوده‌ایم.

احمد مظفری مدیرکل روابط عمومی و اطلاع‌رسانی استانداری مازندران در این باره در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در ساری اظهار کرد: حرمت‌الله بیژنی کاندیدای حوزه انتخابیه بابل انصراف خود را از رقابت‌های انتخاباتی به ستاد انتخابات استانداری مازندران اعلام کرده‌است.

مهرداد ابراهیمی مدیرکل سیاسی و انتخابات مازندران نیز در این زمینه گفت: طی امروز سه نفر از رقابت‌های انتخاباتی مجلس شورای اسلامی در مازندران انصراف دادند که خبر دقیق این افراد فردا صبح اطلاع‌رسانی می‌شود.

وی در عین حال درباره رد و تایید صلاحیت تعدادی از داوطلبان انتخابات مجلس طی امروز که در فضای مجازی در حال انتشار است، افزود: تا این لحظه هیچ خبری از تایید صلاحیت‌های جدید ابلاغ نشده و تایید صلاحیت‌های حوزه‌های انتخابیه مازندران تاکنون مربوط به سه داوطلبی بود که در روز جمعه اعلام شده است.

به گزارش فارس، حرمت‌الله بیژنی در بیانیه‌ای ضمن علت انصراف خود از حوزه انتخابیه بابل، حمایت خود را از داوطلبان انتخابات مجلس شورای اسلامی که در لیست اصولگرایان مازندران قرار دارد، عنوان کرد.

با انصراف این نامزد انتخاباتی و دو تن دیگر تاکنون تعداد نامزدهای انصرافی تایید صلاحیت شده از سوی شورای نگهبان در مازندران با 26 تن رسیده‌است.

با توجه به لیستی که گروه‌های مختلف سیاسی ارائه کردند و احزاب برای هم‌گرایی خواستار انصراف دیگر نامزدها که در لیست قرار ندارند، هستند، احتمال افزایش تعداد انصرافی‌ها تا روز انتخابات نیز وجود دارد.

منبع : فارس
دیدگاه شما در مورد : تعداد نامزدهای انتخاباتی در مازندران باز هم کاهش یافت

تعداد نامزدهای انتخاباتی در مازندران باز هم کاهش یافت

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS