امروز شنبه 25 آذر 1396
ساعت 18:32:47
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


اخبار شهرستان جویبار
چاپ

کد خبر : 28020

تاریخ انتشار : 28/11/1394 - 18:30

عزت الله اکبری :

ناسزاهای افراد سودجو از مصدومیتم برایم زجرآورتر است/ روزی لقب عزت کشتی ایران را به من داده بودند

پس از شایعاتی مبنی بر احتمال خداحافظی اکبری از دنیای قهرمانی به دلیل مصدومیت ، حالا او دوباره با همان درد بسیار تمریناتش را از سر گرفته تا همچنان برای کشورش افتخار آفرینی کند.

ناسزاهای افراد سودجو از مصدومیتم برایم زجرآورتر است/ روزی لقب عزت کشتی ایران را به من داده بودند

عزت‌الله اکبری در گفتگو با خبرنگار ورزشی جویباران، در خصوص آخرین وضعیت مصدومیتش اظهار کرد: به دلیل شرایط سنی‌ام، در حال حاضر  پزشکان به من اجازهٔ عمل جراحی ندادند و من هم مجبور شدم پس از استراحتی کوتاه‌مدت و بهتر شدن وضعیت آسیب‌دیدگی و کمتر شدن درد، تمریناتم را از سر بگیرم  تا برای حضور در المپیک از غافله عقب نمانم .

اکبری در ادامهٔ صحبت‌هایش به بی‌احترامی بعضی از افراد خاص به او در فضای مجازی اشاره کرد و افزود: بعضی‌ها بدون آن‌که از شرایط ضرب‌دیدگی‌ام و این‌که تا مرز قطع نخاع شدن هم پیش رفتم، اطلاعی داشته باشند، در فضای مجازی به خود اجازه می‌دهند هر اهانتی به من بکنند که این‌ها برایم از دردهای شبانهٔ مصدومیتم هم زجرآورتر است.

 آیا واقعاً کشتی‌گیری که برای حضور در یک مسابقه تنها برای به اهتزاز درآوردن پرچم کشورش حاضر است  12 کیلو وزن کم کند، شایستهٔ القابی مانند بی‌غیرتی است؟ من همان کشتی‌گیری هستم که پس از مسابقات جهانی بوداپست لقب عزت کشتی ایران را به من داده‌اند، اما آیا  اکنون سزاوار آن هستم که به دلیل مصدومیت شدیدم که آن‌هم برای کشورم بوده، این القاب را به من نسبت بدهند؟ بااین‌حال تمام تلاشم را می‌کنم که با همین وضعیتم بازهم بتوانم برای میهنم و شاد کردن دل هم‌وطنانم افتخارآفرینی کنم.

دارنده مدال نقرهٔ جهان در پایان به مسابقات پیش رو اشاره کرد و گفت: امیدوارم سهمیهٔ مسابقات انتخابی تیم ملی را به من بدهند تا بتوانم مانند بقیه شانسم را برای حضور در این آوردگاه امتحان کنم. گرچه فرقی نمی‌کند من یا کس دیگری به المپیک برویم، بلکه مهم این است فرد اعزامی به این مسابقات بتواند پرچم ایران را در ریو به اهتزاز دربیاورد.

انتهای پیام/م.ذ

 
دیدگاه شما در مورد : ناسزاهای افراد سودجو از مصدومیتم برایم زجرآورتر است/ روزی لقب عزت کشتی ایران را به من داده بودند

ناسزاهای افراد سودجو از مصدومیتم برایم زجرآورتر است/ روزی لقب عزت کشتی ایران را به من داده بودند

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS