امروز جمعه 04 اسفند 1396
ساعت 23:33:26
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


آخرین اخبار
چاپ

کد خبر : 27993

تاریخ انتشار : 27/11/1394 - 08:05

کلینتون: در آرزوی قتل عام ساکنان غزه هستم!

نامزد دموکرات انتخابات ریاست جمهوری آمریکا در نامه ای به میلیاردر یهودی، آشکارا برای قتل عام مردم و کودکان غزه اعلام آمادگی کرد.

به گزارشجویباران، هیلاری کلینتون نامزد دموکرات انتخابات ریاست جمهوری آمریکا اعلام کرد اگر رئیس جمهور آمریکا شود به اسرائیل اجازه خواهد داد ۲۰۰ هزار فلسطینی ساکن نوار غزه را قتل عام کند.


هیلاری کلینتون در نامه ای برای حییم سابان میلیاردر یهودی آمریکایی نوشت: در صورت تصدی ریاست جمهوری آمریکا به اسرانیل اجازه خواهم داد به جای فقط ۲۰۰۰ نفر، ۲۰۰ هزار تن از ساکنان نوار غزه را به قتل برساند. اشاره وی به حمله نظامی تابستان سال ۲۰۱۴ رژیم صهیونیستی به نوار غزه بود که بیش از ۲۰۰۰ نفر از ساکنان این منطقه به شهادت رسیدند.

نامه هیلاری کلینتون به سابان که در روزنامه گاردین منتشر شد ، به معنای مقاصد آشکار سیاست های آینده این نامزد دموکرات‌ به ویژه قصد وی برای اعطای چراغ سبز به رژیم صهیونیستی برای کشتار نزدیک به ۱۰ درصد از ساکنان نوار غزه و نیز حمایت سیاسی، اقتصادی و نظامی کامل وی از تل آویو است.

کلینتون در این نامه نوشت: اسرائیل در تهاجم نظامی تابستان سال ۲۰۱۴ به نوار غزه درس کافی به جنبش حماس نداد و از طرفی باراک اوباما هم آن چنان که باید ، تعامل مناسبی با هم پیمانان واشنگتن نداشت و با گروههای تندرو (گروههای مقاومت فلسطین در نوار غزه) با مدارا رفتار کرد.

کلینتون افزود: اگر رئیس جمهور آینده آمریکا شوم از دولت اسرائیل انواع حمایت های نظامی ، دیپلماتیک و اقتصادی لازم را برای نابودی جنبش حماس به عمل خواهم آورد حتی اگر این کار به قیمت کشته شدن ۲۰۰ هزار تن از ساکنان نوار غزه تمام شود.

وی گفت: حقوق کودکان هرگز سبب نخواهد شد که حتی لحظه ای در موافقت با اسرائیل برای بمباران مدارس در نوار غزه که از آنجا موشک به طرف اسرائیل شلیک می شود، شک و تردید به خود راه دهم.

وزیر امور خارجه سابق آمریکا با ادعای این که گروههای فلسطینی از کودکان به عنوان سپر انسانی استفاده می کنند گفت: این گروهها مستحق این هستند که سوختن اجساد کودکان شان را به سبب انفجار بمب ها و موشک ها مشاهده کنند. 

منبع : باشگاه خبرنگاران جوان
دیدگاه شما در مورد : کلینتون: در آرزوی قتل عام ساکنان غزه هستم!

کلینتون: در آرزوی قتل عام ساکنان غزه هستم!

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS