امروز سه شنبه 03 بهمن 1396
ساعت 13:30:45
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


آخرین اخبار
چاپ

کد خبر : 27979

تاریخ انتشار : 25/11/1394 - 22:28

حمایت 2 تن از اصلاح‌طلبان مازندران از کرباسچی

معاون سیاسی امنیتی استاندار مازندران در دولت اصلاحات گفت: شناخت کرباسچی از حزب کارگزاران نسبت به مجموعه نیروهای استانی و برقراری ارتباط با فعالان استان‌های دیگر احتمالاً دلیلی برای انتخاب وی بود.

به گزارشجویباران، دکتر علی کریمی‌مله معاون سیاسی امنیتی استاندار مازندران در دولت اصلاحات اظهار کرد: اینکه شورای سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان به این نتیجه رسیدند که کرباسچی یا فرد دیگری را به‌عنوان مسئول نهایی کردن لیست، انتخاب کنند مسئله‌ای درون جناحی است و آنها قطعا مسئولیت آن را نیز می‌پذیرند.

وی تصریح کرد: بحث کرباسچی فقط یک پرونده است و در مسیر رسیدگی قرار دارد و هنوز اتهامات آن مشخص نشده است و نمی‌توان انگشت اتهام را متوجه کسی کرد تا مراجع قانونی حکمی صادر کنند. 

این استاد علوم سیاسی دانشگاه مازندران افزود: به‌نظر می‌رسد با توجه به شناخت کرباسچی از حزب کارگزاران نسبت به مجموعه نیروهای استانی و برقراری ارتباط با فعالان استان‌های دیگر احتمالا دلیلی برای انتخاب وی بود. 

کریمی گفت: اگر اتهامات اثبات شده باشد و فردی به هر دلیلی دارای پرونده اقتصادی باشد این چنین فردی نمی‌تواند تهیه کننده لیستی باشد که قرار است یکی از شعارهای انتخاباتی خود را مبارزه با فساد اقتصادی مطرح کند. 


 

***


دکتر علی محمدی عضو مجمع اصلاح‌طلبان مازندران نیز به بلاغ گفت: مباحث اقتصادی و پرونده کرباسچی هنوز زیرسوال قرار دارد و چیزی ثابت نشده است، کرباسچی هم اختلاس و یا سوء استفاده مالی را نپذیرفته و همچنان این پرونده به بررسی نهایی نرسید. 

وی افزود: فعالیت‌هایی که کرباسچی در دوران شهرداری تهران انجام داد، شهر مرده تهران را به یک شهر زنده تبدیل کرد. 

مدیر گروه علوم سیاسی دانشگاه آیت‌الله آملی خاطرنشان کرد: با این مباحث اقتصادی که اتفاق افتاده نمی‌توان گفت که کرباسچی مشکل اقتصادی داشته است. 

محمدی در پایان گفت: اگر قوه قضائیه جدای از جناح‌بندی بتواند مستقل عمل کند قطعاً کسی که مرتکب جرم اقتصادی شده نباید مسئول شغل عمومی قرار بگیرد اما این در زمانی است که قوه قضائیه بتواند استقلال خود را ثابت کند.

منبع : بلاغ
دیدگاه شما در مورد : حمایت 2 تن از اصلاح‌طلبان مازندران از کرباسچی

حمایت 2 تن از اصلاح‌طلبان مازندران از کرباسچی

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS