امروز یکشنبه 26 آذر 1396
ساعت 23:10:02
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


اخبار شهرستان جویبار
چاپ

کد خبر : 2796

تاریخ انتشار : 15/11/1392 - 10:50

عضو کمیسیون عمران مجلس عنوان کرد/

اعزام گروهی نمایندگان به مناطق بحران زده / تامین سوخت و برق نیاز اصلی مردم

نماینده مردم قائم شهر، سوادکوه، جویبار از اعزام گروهی از نمایندگان به مناطق غرب استان برای بررسی مشکلات مردم این منطقه خبر داد.

اعزام گروهی نمایندگان به مناطق بحران زده / تامین سوخت و برق نیاز اصلی مردم

به گزارش جویباران، سید هادی حسینی در گفتگو با خبرنگار بلاغ در خصوص اقدامات انجام شده توسط نمایندگان در مورد بحران برف در مازندران گفت: از ساعات اولیه نمایندگان با پیگیری از طریق شهرستان خواهان تشکیل کمیته بحران شهرستان و ستاد بحران استان شدند.

وی اظهار داشت: نمایندگان به طور جمعی و انفرادی از رئیس جمهور ، وزیر کشور، وزیر راه و شهرسازی و رئیس جمعیت هلال احمر کشور خواستند با جدیت به کمک مردم بشتابند.

حسینی افزود: صبح امروز قاسم احمدی لاشکی به نمایندگی از نمایندگان شمال در خصوص مشکلات منطقه در صحن به مدت 5 دقیقه توضیح داد و مشکلات مردم از قبیل قطع آب، برق، گاز و قطع ارتباط جاده ای بر شمرد.

لاشکی از کمبود امکانات راه سازی و خدمات رسانی در منطقه خبر داد و از مسئولان خواست به کمک مردم بشتابند.

حسینی همچنین از پیگیری 30 تن از نمایندگان شمال کشور برای رسیدگی به خسارت کشاورزان منطقه خبرداد و بیان کرد: نمایندگان طی نامه ای به وزارت کشاورزی خواهان رسیدگی به خسارت کشاورزان منطقه شدند.

نماینده مردم قائمشهر،سوادکوه و جویبار در خانه ملت اعلام کرد: در پی پیگیری های مکرر نمایندگان، دکتر لاریجانی از ریاست جمهوری خواست تا وزیر کشور و وزیر راه را مامور پیگیری این امور کند.

حسینی گفت: با پیگیری های انجام شده از سوی مجلس، مجید انصاریان معاون پارلمانی رئیس جمهور طی تماسی با وزیر کشور از ایشان خواست به منطقه سفر کند.

وی ادامه داد: همچنین دکتر لاریجانی نیز نمایندگان استان و کمیسیون های عمران و کشاورزی مجلس را مامور کرد برای بررسی مسائل استان به مازندران سفر کنند.

عضو کمیسیون تلفیق بودجه مجلس اعلام کرد: قاسم احمدی لاشکی، سیدهادی حسینی، کمال علیپور از کمیسیون عمران، فیاضی، نوروزی از کمیسیون کشاورزی، شریعت نژاد، امیر خجسته از کمیسیون داخلی و شوراها و دکتر سلطانی از کمیسیون انرژی از سوی مجلس برای بازدید از منطقه و مردم مامور شدند.

عضو کمیسیون صنایع ابراز داشت: دکتر میرکاظمی عضو کمیسیون انرژی مجلس نیز مسئول پیگیری گاز استان شد.

حسینی با بیان اینکه علی رغم طرح مسئله بودجه در مجلس تمام همّ و نگرانی نمایندگان استان مشکلات مردم شریف استان است، اظهار امیدواری کرد و گفت: با بسیج امکانات به مدد مردم می شتابیم.

نماینده مردم سوادکوه مشکل سوخت، برق و راه را عمده ترین مسئله مردم دانست و از مسئولین خواست نگران حال مردم باشند.

این نماینده مجلس با بیان اینکه برق و سوخت مهم ترین مشکل بیمارستان ها و مراکز درمانی منطقه است، از پزشکان، کادر درمان، مسئولان هلال احمر، ادارات گاز، راه، برق و به خصوص از فرماندهان محترم سپاه و نیروهای بسیج و مسئولان انتظامی مناطق تشکر ویژه کرد.

حسینی در پایان با اشاره به حضور استاندار در منطقه حادثه دیده، این حضور را مفید دانست و از مسئولان خواست به تمام نقاط استان توجه ویژه شود.

وی گفت: از فرمانداران منطقه، بخشداران و کارکنان دستگاه های دولتی و مدیران استانی می خواهیم علی رغم تلاش فراوان، کوشش خود را مضاعف کنند.

دیدگاه شما در مورد : اعزام گروهی نمایندگان به مناطق بحران زده / تامین سوخت و برق نیاز اصلی مردم

اعزام گروهی نمایندگان به مناطق بحران زده / تامین سوخت و برق نیاز اصلی مردم

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS