امروز سه شنبه 03 بهمن 1396
ساعت 17:32:22
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


اخبار شهرستان جویبار
چاپ

کد خبر : 27944

تاریخ انتشار : 22/11/1394 - 14:42

گفتگوی جویباران با مردم حماسه آفرین جویبار

خبرنگار جویباران به در حین راهپیمایی 22 بهمن امروز به سراغ مردم حماسه آفرین جویباری رفت و با آنها به گفتگو پرداخت.

گفتگوی جویباران با مردم حماسه آفرین جویبار

به گزارش جویباران، در راهپیمایی 22 بهمن امروز شهرستان جویبار به سراغ مردم رفتیم و از آن‌ها در مورد حضور و هدف حضورشاندر راهپیمایی سؤالاتی را مطرح کردیم که در ادامه مشاهده خواهید کرد:

آقای فرحی  یکی از جوانان حاضر در راهپیمایی در مورد هدف از آمدن به راهپیمایی 22 بهمن گفت: ما مطیع امر رهبر هستیم هرزمان و هر مکان رهبرمان فرمان دهد حضور خواهم داشت.

وی افزود: همه مردم همیشه درصحنه انقلاب حاضر هستند و از آرمان‌های انقلاب دفاع خواهند کرد.

فاطمه اشرفی یکی از خانم‌هایی بود که در این راهپیمایی حضور داشت وی به خبرنگار ما گفت: من این امنیت و حجاب را از انقلاب دارم و با هیچ‌چیزی در دنیا عوض نخواهم کرد و برای تشکر از این‌همه برکت در این راهپیمایی شرکت می‌کنم و خواهم کرد.

خانم جعفری یکی دیگر  از خانم‌هایی که در این راهپیمایی حضور داشت دلیل حضور خود در راهپیمایی 22 بهمن را این‌گونه بیان کرد: ما برای اینکه به دشمنان بفهمانیم همیشه درصحنه حاضریم به خیابان‌ها آمدیم.

با پیرمرد مسنی به نام ملاعباس هم‌صحبت شدیم و او با همان لهجه محلی خود به ما گفت: ما برای اینکه به آمریکا بفهمانیم می‌توانیم وی را شکست دهیم در این راهپیمایی حاضر شدیم.

شهرام رجبی یکی از افرادی که در راهپیمایی 22 بهمن جویبار حضور داشت به خبرنگار ما گفت: من چندین سال است که در این راهپیمایی شرکت می‌کنم و افتخار می‌کنم یک ایرانی انقلابیم.

آقای مجرد یکی از طلبه‌های جوانی بود که در این راهپیمایی حضور داشت به  خبرنگار جویباران اظهار داشت: حضور در راهپیمایی موجب رشد و تعالی انقلاب اسلامی می‌شود و دشمنان ما هیچ تغییری نکردند و آمریکا دشمن اول و آخر ماست.

وی افزود: مهم‌ترین پیام حضور باشکوه مردم در راهپیمایی 22 بهمن این است که نشان می‌دهد مردم نسبت به دشمنان به‌خصوص آمریکا و اسرائیل بیزار هستند.

الیاس علیزاده یکی از داوطلبان هلال‌احمر جویبار نیز به خبرنگار جویباران گفت: ما امیدواریم که توافق هسته‌ای به سود کشور ما تمام شود اما اگر این توافق به ضرر ما تمام شود به‌شدت با آن مقابله خواهیم کرد.

آقای رحمانی یکی از کسانی که در راهپیمایی حضور داشت به خبرنگار ما گفت: بنده به‌عنوان یک بسیجی عنوان می‌کنم با توافق هسته‌ای چیزی عوض نشده، ما تا آخر ایستاده‌ایم و از رهبری و نظام حمایت و دفاع می‌کنم.

مرتضی سلیمی یکی از دانشجویانی که در این راهپیمایی حضور داشت در گفت‌وگو با خبرنگار جویباران اظهار داشت: حضور ما در راهپیمایی نشان می‌دهد که آمریکایی‌ها و دشمنان ما در برابر عظمت ملت ایران عددی به‌حساب نمی‌آیند.

 

دیدگاه شما در مورد : گفتگوی جویباران با مردم حماسه آفرین جویبار

گفتگوی جویباران با مردم حماسه آفرین جویبار

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS