امروز دوشنبه 30 بهمن 1396
ساعت 19:10:03
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


آخرین اخبار
چاپ

کد خبر : 27885

تاریخ انتشار : 15/11/1394 - 11:48

فراخوانی 2 میلیون آداپتور Surface Pro مایکروسافت به دلیل ریسک آتش سوزی

قطعا دستگاه سرفیس پرو مایکروسافت یکی از بهترین تبلت های موجود در بازار است اما مشکلات اخیر این دستگاه منجر به آن شده است که این شرکت اقدام به فراخوانی تعداد 2.25 میلیون آداپتور سرفیس پرو در آمریکا به دلیل ریسک بالای شوک الکتریکی و آتش سوزی است.

به گزارشجویباران،قطعا دستگاه سرفیس پرو مایکروسافت یکی از بهترین تبلت های موجود در بازار است اما مشکلات اخیر این دستگاه منجر به آن شده است که این شرکت اقدام به فراخوانی تعداد 2.25 میلیون آداپتور سرفیس پرو در آمریکا به دلیل ریسک بالای شوک الکتریکی و آتش سوزی است.

 

کمیسیون امنیت کالاهای مصرفی ایالات متحده اخیرا اعلام کرده است که تعداد 2.25 میلیون آداپتور این دستگاه که تا تاریخ 15 مارس 2015 به همراه دستگاه های Surface Pro، Surface Pro 2 و Surface Pro 3 فروخته شده اند در رابطه با این خطر فراخوانی شده است.

همچنین این کمیسیون اضافه کرده است که هر دستگاه آداپتور فروخته شده به شکل جداگانه تا قبل از این تاریخ نیز در خطر آتش سوزی قرار داشته و فراخوانی شده اند و به این تعداد 190 هزار دستگاه فروش رفته در کانادا را نیز اضافه کرده است. شرکت مایکروسافت برای همه این 2.25 میلیون آداپتور جایگزین رایگان ارائه میکند.

ماه گذشته خود شرکت مایکروسافت به شکل داوطلبانه اقدام به فراخوانی آداپتورهای فاقد عایق حفاظتی 1.8 اینچ انتهایی کرده بود. این شرکت همچنین در همین راستا اقدام به راه اندازی یک وب سایت حمایتی نیز کرد – اینجا – که کاربران از طریق آن قادر به سفارش نمونه جایگزین کنند که مایکروسافت قول ارسال آن طی 7 تا 10 روز کاری را داده است.

مایکروسافت همچنین اشاره کرده است که خطر خسارت جانی در این مشکل اندک است اما اشاره کرده است که تعداد 56 مورد گزارش از آتش سوزی و 5 مورد برق گرفتگی در این رابطه داشته است. همچنین اشاره شده است که دارندگان دستگاه های Surface RT، Surface Book، Surface 2، Surface 3 و Surface 4 از این مشکل مصون بوده و نیازی به جایگزینی آداپتورها ندارند.

دیدگاه شما در مورد : فراخوانی 2 میلیون آداپتور Surface Pro مایکروسافت به دلیل ریسک آتش سوزی

فراخوانی 2 میلیون آداپتور Surface Pro مایکروسافت به دلیل ریسک آتش سوزی

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS