امروز یکشنبه 29 بهمن 1396
ساعت 08:28:06
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


آخرین اخبار
چاپ

کد خبر : 27879

تاریخ انتشار : 15/11/1394 - 09:26

ائتلاف 4 باشگاه ایرانی علیه کفاشیان/نامه اعتراض آمیز به AFC

4 باشگاه ایرانی قصد دارند نامه شکایت آمیزی را به کنفدراسیون فوتبال آسیا ارسال کنند.

به گزارشجویباران، کارلوس کی روش سرمربی تیم ملی در نخستین اظهار نظر خود بعد از بازگشت از مرخصیدر خصوص سفر خود به قطر و تماشای بازی های تیم ملی امید اظهار داشت: سفر خوبی را در آنجا داشتم. وظیفه‌ام بود که به آنجا بروم و با مربیان دیگر صحبت کنم و عملکرد بازیکنانم را زیر نظر داشته باشم.

وی افزود: وظیفه من هیچ ربطی به رقابت‌های مرحله مقدماتی المپیک 2016 نداشت. بنده در مورد مسائل توسعه فوتبال در بعد آموزشی حضور داشتم بعد از قطر هم به اروپا رفتم و فوتبال‌های بیشتری را پیگیری کردم.

سرمربی تیم ملی فوتبال در مورد برنامه‌های تیم ملی یادآور شد: باید زمان مناسبی باشد که در مورد آن صحبت کنیم. به خاطر وقفه بلند که در لیگ به وجود آمد باید به باشگاه‌ها توجه کرد تا آنها این شوی بزرگ و حرفه‌ای را انجام دهند و ما هم کار را به صورت کاملا حرفه‌ای در پشت پرده دنبال ‌کنیم.

کی‌روش در مورد اینکه دیگر ممنوع‌المصاحبه نیست خاطرنشان کرد: در درجه اول باید بگویم که دلیل حضورم در فدراسیون فوتبال این بود که مراتب تقدیر خودم را به رئیس فدراسیون بگویم. چند وقتی او را ندیدم .وقتی به کفاشیان گفتم که اصحاب رسانه هم هستند به من اجازه داد تا سلام و علیکی هم با شما داشته باشم.

وی تاکید کرد: با سیاست قبلی خودمان به مسیرمان ادامه می‌دهیم و سعی می‌کنیم سکوت کنیم. با تلاش‌مان در مستطیل سبز کارمان را پیش می‌بریم. سیاست مان این است که کمتر صحبت کنیم و بشتر دست‌آورد داشته باشیم.

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران در مورد پیشنهاد الاهلی مصر یادآور شد: بعضی از سوال‌ها صلاح است با بی‌اهمیتی و سکوت از کنار آن عبور کرد.

وی در مورد اینکه امکانات تا چه حدودی برآورده شده است، تاکید کرد: در حال حاضر به خاطر وقفه 45 روزه در لیگ باید از بازی‌های باشگاه‌ها لذت ببریم و تا فروردین ماه باید از این بازی‌ها لذت ببریم.

وی در مورد بیماری‌اش و مرخصی که بوده تاکید کرد: هیچ نظری ندارم.

منبع : ورزش 3
دیدگاه شما در مورد : ائتلاف 4 باشگاه ایرانی علیه کفاشیان/نامه اعتراض آمیز به AFC

ائتلاف 4 باشگاه ایرانی علیه کفاشیان/نامه اعتراض آمیز به AFC

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS