امروز سه شنبه 28 آذر 1396
ساعت 00:06:00
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


اخبار شهرستان جویبار
چاپ

کد خبر : 27857

تاریخ انتشار : 13/11/1394 - 11:00

رئیس جمعيت هلال احمر جویبار:

ارتقای سطح ایمنی، خدمات‌رسانی و امدادرسانی به شهروندان وظیفه ماست

جلسه كميته خدمات امداد و نجات ستاد اجرايي خدمات سفر شهرستان جویبار در راستای برنامه‌ریزی جهت ارتقای سطح ایمنی، خدمات‌رسانی و امدادرسانی بهتر به مسافران نوروزی تشکیل شد.

ارتقای سطح ایمنی، خدمات‌رسانی و امدادرسانی به شهروندان وظیفه ماست

به گزارش خبرنگار جویباران، جلسه  كميته خدمات امداد و نجات  ستاد اجرايي خدمات سفر شهرستان جویبار در محل جمعيت هلال احمر جویبار با حضور اعضای  کمیته متشکل از نیروی انتظامی، رئیس میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری ،  رئیس اداره راهنمایی و ر انندگی ، اورژانس 115 ، شورای شهر جویبار ، شورای شهر کوهی خیل ، اداره آتش نشانی ، شهردار کوهی خیل، بیمارستان مرحوم عزیزی، شهردار شهر جویبار و جمعیت هلال احمر تشکیل شد.

محمداحمدیان رئیس جمعيت هلال احمر جویبار اظهار داشت: هدف از تشکیل کمیته خدمات امداد و نجات را همکاری و هماهنگی بهتر و بیشتر بین اعضای کمیته در راستای ارتقای سطح ایمنی، خدمات‌رسانی و امدادرسانی بهتر و به موقع به شهروندان و مهمانان نوروزی در سال 95 عنوان کرد.

احمدیان به وظايف اصلي اين كميته در ايجاد بستر مناسب ايمني و سلامت سفر براي مسافران و گردشگران نوروزي اشاره کرد و گفت: استقرار پايگاه‌هاي امداد و نجات در محورهاي مواصلاتي شهرستان با گستردگي جغرافيایي مناسب، افزايش وسایل نقليه‌ امداد و نجات و پيش‌بيني تجهيزات لازم، ‌برگزاري مانور امداد و نجات، همكاري در جهت اسكان مسافران حادثه ديده، هماهنگي با اورژانس جهت بهره‌گيري از امكانات لوجیستیکی در مواقع بحراني، برنامه‌ريزي جهت امدادرساني به افراد و اشخاص گمشده و در راه مانده، و اطلاع‌رساني به مسافران قبل از سفر و  در هنگام سفر به منظور كاهش حوادث، استقرار اكيپ‌هاي امدادی در شهرستان و فعال شدن EOC  جهت هماهنگي بحران‌هاي احتمالي و مديريت حوادث پر تلفات و ... را از وظايف دستگاه‌هاي عضو اين كميته  عنوان کرد.

 وی همچنین عنوان کرد: سامانه اطلاع‌رسانی 112 جمعيت هلال احمر  بصورت شبانه‌روزی در مواقع بروز حوادث جهت پاسخگویی و خدمات رسانی به شهروندان آماده است.

 

دیدگاه شما در مورد : ارتقای سطح ایمنی، خدمات‌رسانی و امدادرسانی به شهروندان وظیفه ماست

ارتقای سطح ایمنی، خدمات‌رسانی و امدادرسانی به شهروندان وظیفه ماست

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS