امروز شنبه 30 دی 1396
ساعت 14:32:10
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


اخبار شهرستان جویبار
چاپ

کد خبر : 27846

تاریخ انتشار : 12/11/1394 - 15:00

نشست خبری فرمانده سپاه جویبار:

استکبار ستیزی ویژگی بارز انقلاب/ انقلاب اسلامی نشأت گرفته از قرآن است/ نقش بی بدیل مردم در انقلاب / اجرای 500برنامه در ایام الله دهه فجر

سرهنگ اسماعیل نادعلی فرمانده سپاه جویبار در جمع خبرنگاران گفت: سپاه شهرستان جویبار در ایام الله دهه فجر 500 برنامه متنوع را اجرا خواهد کرد.

استکبار ستیزی ویژگی بارز انقلاب/ انقلاب اسلامی نشأت گرفته از قرآن است/ نقش بی بدیل مردم در انقلاب / اجرای 500برنامه در ایام الله دهه فجر

به گزارش خبرنگار جویباران،سرهنگ اسماعیل نادعلی فرمانده سپاه جویبار در نشست خبری با خبرنگاران با تبریک ایام الله دهه فجر گفت: انقلاب اسلامی  در سال 57 زمانی آغاز شد که حضرت امام این نقصان و کمبود را درک کردند و با شعار ای علمای اسلام به داد اسلام برسید و باحضور همه مردم انقلاب را رقم زدند.

سرهنگ نادعلی به نقش مردم در پیروزی انقلاب اسلامی اشاره کرد و اظهار داشت: یکی از رموز موفقیت و پیروزی انقلاب حضور در صحنه مردم بود یعنی مردم ما به این آگاهی و درک رسیدند که باید براساس مولفه های دینی و قرآنی زندگی کنند و در برابر طاغوت مبارزه نمایند.

وی با بیان اینکه انقلاب اسلامی هم زمان با بن بست جامعه غرب در اندیشه های مارکسیستی بود گفت: غربی ها انتظار یک انقلاب دینی با رهبریت یک روحانی را نداشتند که معادلات نظام بین الملل را تغییر دهد.

فرمانده سپاه جویبار اظهار داشت: انقلاب اسلامی ما ریشه در قرآن و آموزه های قرآنی دارد و با تمام انقلابات دیگر دنیا متفاوت است و دلیل ماندگاری آن نیز هم الهام گیری آن از قرآن است.

سرهنگ نادعلی یکی از ویژگی های انقلاب اسلامی را دشمن شکنی دانست و تاکید کرد: انقلاب اسلامی یک خصیصه بارزی به نام دشمن شکنی و استکبار ستیزی دارد و همواره از ویژگی تبعیت کرده و حتی از کشورهایی که این ویژگی را دارند حمایت می کند.

وی به رسالت اهالی رسانه در ترویج گفتمان انقلاب اشاره و خاطرنشان کرد: امروز اهالی رسانه و افسران جنگ نرم باید در ترویج گفتمان انقلاب و اندیشه های امام راحل و منویات مقام معظم رهبری تلاش و پشتکار بسیاری داشته باشند.

سرهنگ نادعلی همچنین درمورد برنامه های سپاه جویبار در دهه فجر گفت: قریب به 500 برنامه در این ایام انجام خواهیم داد که 77مورد آن از برنامه های شاخص در سطح شهرستان است.

وی اعزام 250دانش آموز به راهیان نور، برپایی نمایشگاه عکس انقلاب، ویزیت رایگان پزشکان عمومی و متخصص، بهره برداری از چند سالن ورزشی، برپایی نمایشگاه اقتصاد مقاومتی و... را ازجمله برنامه های پیش روی سپاه ناحیه  جویبار مطرح کرد.

فرمانده سپاه جویبار در پاسخ به سوال یکی از خبرنگاران مبنی براستفاده از ظرفیت های هنری و فرهنگی در ترویج گفتمان انقلاب گفت: کار کردن دراین زمینه یک همدلی و همکاری بین آموزش و پرورش و همه دستگاه های فرهنگی شهرستان خصوصأ سپاه که پرچمدار این کار است نیاز دارد تا بتوانیم فضا را برای چنین کاری مهیا کنیم.

سرهنگ نادعلی درمورد اعزام کاروان ها به راهیان نور در سطح شهرستان اظهار داشت: سهمیه دانش آموزی ما 550نفر بود که دو مرحله از اعزام ها در گذشته انجام شد و امروز نیز 250دانش آموز در قالب شش دستگاه اتوبوس به راهیان نور اعزام شدند و سهمیه بسیج مساجد شهرستان نیز 800نفر است که تا پایان سال اعزام خواهند شد.

وی در پاسخ به این سوال که آیا عادی شدن رابطه ایران و آمریکا امکان پذیر است یا خیر،  گفت: ما معتقدیم رابطه ایران و آمریکا رابطه گرگ و میش است و برای ما آمریکا چه قبل برجام چه پس از برجام همان شیطان بزرگ است زیرا تاریخ کشور خاطرات خوبی از آمریکایی ها ندارد فلذا ارتباط با آمریکا را جز نفوذ و هجمه ای بر ارزش ها و هنجارها و اعتقادات نمی دانیم. 

دیدگاه شما در مورد : استکبار ستیزی ویژگی بارز انقلاب/ انقلاب اسلامی نشأت گرفته از قرآن است/ نقش بی بدیل مردم در انقلاب / اجرای 500برنامه در ایام الله دهه فجر

استکبار ستیزی ویژگی بارز انقلاب/ انقلاب اسلامی نشأت گرفته از قرآن است/ نقش بی بدیل مردم در انقلاب / اجرای 500برنامه در ایام الله دهه فجر

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS