امروز دوشنبه 27 آذر 1396
ساعت 12:12:44
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


آخرین اخبار
چاپ

کد خبر : 27802

تاریخ انتشار : 10/11/1394 - 09:32

اجازه نمی‌دهیم با آ‌مریکا ارتباطی برقرار شود

برخورد سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با خواسته آمریکا مبنی بر تحریم موشکی تهاجمی خواهد بود و فعالیت های خود را مضاعف کرده ایم.

اجازه نمی‌دهیم با آ‌مریکا ارتباطی برقرار شود

به گزارشجویباران،فرمانده نیروی هوافضای سپاه گفت: برخورد سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با خواسته آمریکا مبنی بر تحریم موشکی تهاجمی خواهد بود و فعالیت های خود را مضاعف کرده ایم.

 سردار امیرعلی حاجی زاده فرمانده نیروی هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در مراسم یادواره شهدا مدافع حرم منطقه ۹ که در دانشگاه شهید ستاری برگزار شد، گفت: در دهه دوم و سوم بعد از پیروزی انقلاب اسلامی در بین تعدادی از فرماندهان و مسئولین انقلاب ابهام و دغدغه جدی وجود داشت که سرنوشت انقلاب چه خواهد بود و نسل جدیدی که روی کار خواهند آمد که نه انقلاب را دیده اند و نه هشت سال دفاع مقدس را، چه کاری انجام خواهند داد.

وی در ادامه خاطرنشان کرد: در آن دوره چندین بار از رهبر معظم انقلاب شنیدیم که نسل امروز از دوران جوانان دهه اول اگر بهتر نباشند کمتر نیستند اما امروز با توجه به حوادث پیرامون در این موضوع به یقین رسیدیم.

سردار حاجی زاده در رابطه با شهید مدافع حرم محمدخانی (شهید عمار) گفت: از سردار حاج قاسم سلیمانی در رابطه با این شهید شنیدم که گفته بود من فرماندهان زیادی را تجربه کرده ام اما حاج عمار با همه آنان متفاوت بود چرا که جسارت و شهامت و مدیریت این شهید مثال زدنی است.

فرمانده هوافضای سپاه خاطرنشان کرد: جوانان امروز از جوانان دهه های گذشته سبقت گرفته اند و ما امروز از یگان ها که بازدید می کنیم می بینیم که همه عاشق دفاع از انقلاب هستند.

وی در رابطه با انتظارهای شهدا از ما گفت: آنچه که در وصیت نامه های این شهدا می خوانیم مبنی بر دفاع از انقلاب و تبعیت از رهبری است با وصیت نامه های شهدای سال های ۵۹ و ۶۰ فرقی نمی کند.

سردار حاجی زاده در ادامه گفت: آیا دشمن قصد از اقدامات دشمنی اش برداشته و انقلاب دیگر مشکل ندارد، نه این گونه نیست دشمنان ما به خصوص آمریکا می گویند که همه گزینه ها روی میز است و آن ها در حوزه نظامی و جنگ، نیمه سخت و ناامن سازی کشور، فرهنگ و اقتصاد اهدافی را دنبال می کنند چرا که با اصل نظام مشکل دارند و مشکل آنان هسته ای  نیست.

فرمانده نیروی هوافضای سپاه پاسداران گفت: رهبری بعد از مذاکرات هسته ای فرمودند که مشکلات آمریکایی ها با ما هسته ای نیست و بعد از آن به دنبال موضوعات موشکی و چیزهای دیگر می روند و امروز می بینیم که این پیش بینی ایشان صحیح بود.

وی با اشاره به اینکه اگر به دنبال دنیا و آخرتمان هستیم، باید از رهبرمان تبعیت کنیم و راهی غیر از آن نداریم،‌ افزود: از رئیس جمهور منتخب مصر که هرچه آمریکایی ها خواسته بودند پذیرفته بود، امروز حکم اعدام برایش بریدند و آن را محکوم کردند.

فرمانده نیروی هوافضای سپاه با بیان اینکه با کوتاه آمدن و عقب نشینی در برابر دشمن چیزی درست نخواهد شد،‌ خاطرنشان کرد: امروز موضوع تحریم موشکی را مطرح می کنند و انتظار عقب نشینی ما را دارند اما برخورد سپاه پاسداران با این خواسته آمریکا تهاجمی خواهد بود و فعالیت های خود را مضاعف کردیم و خواسته آمریکایی ها در کشور نتیجه عکس داشته است.

وی در این رابطه افزود: ما هیچ وقت اعتماد به آمریکا نداریم و نخواهیم گذاشت با آمریکا ارتباط برقرار شود و همان طور که امام راحل فرمودند که رابطه بین ایران و آمریکا رابطه گرگ و میش است ما هم هیچ گاه اجازه این ارتباط را نخواهیم داد و این ارتباط برقرار نخواهد شد.

سردار حاجی زاده با بیان اینکه دست نشانده های آمریکا با پول های سعودی دنبال ناامن کردن کشور هستند، خاطرنشان کرد: ما به شما قول می دهیم که آن ها کاری را پیش نخواهند برد ولی آنچه که موجب نگرانی دوستداران نظام شده است مسئله نفوذ و فریب است و امروز آنان روی برخی از مسئولین مشغول کارند و شما مردم پاسخ این اقدامات را در انتخابات خواهید داد.

وی در رابطه با انتخابات آ‌تی گفت: نیروهای انقلابی را بر مسند مسئولیت هایی در مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری انتخاب کنید چرا که نیروهای انقلابی می توانند از این نظام و انقلاب دفاع کنند و ما فعلا در حال صبر انقلابی هستیم.

سردار حاجی زاده در این رابطه افزود: ما در مقابل اقداماتی که در گوشه و کنار در حال انجام است آستانه صبری داریم و فعلا مامور هستیم که با مسائل صبورانه رفتار کنیم ولی آ‌نچه که با اساس نظام و انقلاب اسلامی برخورد داشته باشد عکس العمل مان محافظه کارانه نخواهد و ما بر سر آن چیزی که ۲۰۰ هزار شهید دادیم معامله نخواهیم کرد.

وی در پایان با بیان اینکه امروز سپاه و بسیج از هر زمانی قوی تر هستند و این حرکت به صورت تصاعدی ادامه دارد، خاطرنشان کرد: سپاه به وظیفه خود آ‌شنا است و با بصیرت اجازه عملی را به دشمنان نخواهد داد و از امت حزب الله خواسته ما این است که همگی وحدت و انسجام خود را حفظ کنیم.

منبع : بسیج پرس
دیدگاه شما در مورد : اجازه نمی‌دهیم با آ‌مریکا ارتباطی برقرار شود

اجازه نمی‌دهیم با آ‌مریکا ارتباطی برقرار شود

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS