امروز شنبه 05 اسفند 1396
ساعت 06:02:46
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


آخرین اخبار
چاپ

کد خبر : 27730

تاریخ انتشار : 05/11/1394 - 09:23

حلقه رسانه‌ای ریاض - لندن در خدمت براندازان

نشریه وابسته به عربستان سعودی در گزارشی قابل تعمق به تبلیغ و انتشار ایده‌های عناصر برانداز و فتنه‌گر مخالف جمهوری اسلامی همزمان با برگزاری انتخابات ایران پرداخت.

به گزارش  جویباران،نشریه «الشرق الاوسط» چاپ لندن از ارگان‌های تبلیغاتی آل سعود که معمولا در نوشتن مطالب ضد ایرانی دست دارد، همزمان با نزدیک شدن به روزهای حساس انتخاباتی در ایران سکوی تبلیغات مستقیم و غیر مستقیم جریان‌های معاند با نظام جمهوری اسلامی ایران چون جریان فتنه سبز شده است.

بر اساس این گزارش، این روزنامه با اختصاص دادن صفحه‌ای در وبگاه خود به جریان فتنه سبز نوشت: فعالان سبز در ایران قول انقلاب جدیدی را داده‌اند.

الشرق الاوسط با انتشار پیام توئیتری فردی متواری از وطن به نام «س. قاسمی نژاد»(که چند بار به اتهام اغتشاش و اختلال در نظم عمومی بازداشت شده بود) نوشت: فعالان جریان سبز با راه اندازی هجمه‌های تبلیغاتی  در شبکه‌های اجتماعی قول بازگشت به خیابان‌ها و از سرگیری اعتراض‌ها چون سال 2009 را داده‌اند.

این رسانه لندنی نزدیک به دربار آل سعود دلیل این امر را رد صلاحیت اکثر اصلاح طلب‌های نامزد پارلمان ایران برای حضور در انتخابات اسفند ماه ایران عنوان داشت.

این نشریه به نقل از برخی فعالان متواری از وطن فتنه قول بازگشت به میدان آن‌ها و نزدیک بودن بهار دیگری را در ایران داد.

الشرق الاوسط در بخشی دیگر  از این گزارش که نشان از رصد رسانه‌های داخلی و برون مرزی ایران  و نوعی جریان سازی رسانه‌ای دارد به صراحت نوشت: تمامی نقطه نظرات ایرانیان در رسانه‌های موجود در شبکه‌های اجتماعی نشان از بازگشت جنبش سبز به خیابان‌ها در ماه ژوئن آینده دارد.

 این نشریه مدعی شد: فعالان اجتماعی ایران نسبت به عملکرد «حسن روحانی» رییس جمهور ناراضی هستند زیرا وی قول آزادسازی زندانیان سیاسی دستگیر شده به ویژه عوامل جنبش سبز و البته سران آن‌ها چون «میر حسین موسوی» و « مهدی کروبی» را داده بود.

گفتنی است، با نزدیک شدن به زمان انتخابات ایران حضور رسانه‌ای افرادی چون «علیرضا نوری زاده» از دیگر ضد انقلابیون‌ بسیار وابسته به دربار آل سعود در یکی از رسانه‌های تصویری لندن و برگزاری بحث‌هایی با مضامین ضد جمهوری اسلامی مشاهده می‌شود که نشان از تدارک ضد انقلاب‌ها با برخی حکومت‌های منطقه و جاهای دیگر(حلقه ریاض-لندن)  برای سو استفاده از جریان انتخابات ایران دارد.

منبع : فارس
دیدگاه شما در مورد : حلقه رسانه‌ای ریاض - لندن در خدمت براندازان

حلقه رسانه‌ای ریاض - لندن در خدمت براندازان

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS