امروز سه شنبه 01 اسفند 1396
ساعت 12:50:43
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


اخبار شهرستان جویبار
چاپ

کد خبر : 27699

تاریخ انتشار : 02/11/1394 - 06:06

امضای تفاهم‌نامه مشترک همکاری بین اداره کل استاندارد استان مازندران و دانشگاه آزاد اسلامی واحد جویبار

تفاهم‌نامه همکاری مشترک بین اداره کل استاندارد استان مازندران و دانشگاه آزاد اسلامی واحد جویبار در راستای گسترش همکاری‌های علمی، فنی و پژوهشی درزمینهٔ تدوین استانداردهای موردنیاز به امضا رسید.

امضای تفاهم‌نامه مشترک همکاری بین اداره کل استاندارد استان مازندران و دانشگاه آزاد اسلامی واحد جویبار

به گزارش خبرنگار جویباران،مدیرکل اداره استاندارد استان مازندران در این جلسه گفت: شهر جویبار را همه به‌عنوان پایتخت کشتی ایران می‌شناسند ولی در این شهر علاوه بر پهلوانان ورزشی، پهلوانان علمی نیز وجود دارند و امیدوارم به یمن این تفاهم به این نام هم مشهور شود.

رضا جوادی با ارائه گزارشی از خدمات و فعالیت‌های سازمان ملی استاندارد عنوان کرد: در راستای تدوین استانداردهای ملی و بین‌المللی دست همه استادان و محققان دانشگاه را به گرمی می‌فشاریم و امیدوارم این مشارکت‌ها و پیوندها را بیشتر کنیم و این کار هم امتیازی برای استادان محسوب می‌شود و هم اداره استاندارد نیز در همین راستا برای توسعه بیشتر اهداف سازمان ملی استاندارد و تأمین منافع ملی کشور ذی‌نفع است.

رئیس واحد جویبار هدف از انعقاد این تفاهم‌نامه را استفاده بهینه از توانمندی‌های علمی، فنی، آموزشی و پژوهشی طرفین و بهره‌گیری از توان و ظرفیت‌های موجود برای برطرف کردن نیازهای متقابل اعلام کرد.

دکتر غلامرضا جانباز قبادی نیز در این جلسه با ابراز خرسندی از فراهم شدن زمینه برای امضای این تفاهم‌نامه گفت: در راستای اجرایی شدن تأکیدات مقام معظم رهبری درباره اقتصاد مقاومتی و تأکید دکتر میرزاده ریاست عالیه دانشگاه مبنی بر تشکیل شرکت‌های دانش‌بنیان و همکاری دانشگاه با صنعت و عدم وابستگی به شهریه، امیدواریم بتوانیم از پتانسیل‌ها و توانایی استادان و دانشجویان استفاده کنیم و اکنون همراهی و همسویی خوبی بین واحد جویبار و اداره کل استاندارد استان به وجود آمده که می‌توان برای تقویت ارتباطات، هم‌افزایی و برطرف کردن نیازهای متقابل، تعمیق و توسعه همکاری از آن بهره گیریم.

رئیس واحد جویبار ادامه داد: موارد موجود در این تفاهم‌نامه شامل مشارکت در تهیه پیش‌نویس تدوین استانداردهای ملی و بین‌المللی، همکاری درزمینهٔ برگزاری همایش مشترک و تشکیل دوره‌های آموزشی تخصصی، انجام طرح‌های مشترک تحقیقاتی و مطالعاتی، ترویج و توسعه فرهنگ استاندارد، مشارکت در ایجاد بانک اطلاعاتی مراکز و واحدهای صنعتی، همکاری درزمینهٔ تألیف و ترجمه اسناد و کتب و مدارک علمی آموزشی و معرفی اعضای هیئت‌علمی با رتبه استادیاری و دانشیاری به‌منظور اخذ پروانه کارشناسی استاندارد است.

گفتنی است مدیرکل استاندارد و هیئت همراه دفتر مربوط همکاری مشترک را افتتاح و از امکانات و تجهیزات آزمایشگاهی این واحد دانشگاهی بازدید به عمل آوردند

دیدگاه شما در مورد : امضای تفاهم‌نامه مشترک همکاری بین اداره کل استاندارد استان مازندران و دانشگاه آزاد اسلامی واحد جویبار

امضای تفاهم‌نامه مشترک همکاری بین اداره کل استاندارد استان مازندران و دانشگاه آزاد اسلامی واحد جویبار

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS