امروز پنج شنبه 03 اسفند 1396
ساعت 06:07:18
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


اخبار شهرستان جویبار
چاپ

کد خبر : 27652

تاریخ انتشار : 28/10/1394 - 18:50

فرمانده سپاه جویبار:

امروز وظیفه همه ما ترویج گفتمان انقلاب است

سرهنگ اسماعیل نادعلی فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ناحیه جویبار در جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان با عرض تبریک به مناسبت فرارسیدن ایام الله دهه فجر گفت: انقلاب ما زمانی به پیروزی رسید که امام خمینی (ره) بحران اعتقادی مردم در رژیم پهلوی را درک کرد ...

امروز وظیفه همه ما ترویج گفتمان انقلاب است

به گزارش خبرنگار جویباران،سرهنگ اسماعیل نادعلی فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ناحیه جویبار در جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان با عرض تبریک به مناسبت فرارسیدن ایام الله دهه فجر گفت: انقلاب ما زمانی  به پیروزی رسید که امام خمینی (ره) بحران اعتقادی مردم در رژیم پهلوی را درک کرد و با بیان اینکه علما به داد اسلام برسید و با سر دادن ندای انقلاب و با حضور همه آحاد مردم انقلاب اسلامی را پایگذاری کرد.

سرهنگ نادعلی با بیان اینکه  درآن دوره جامعه غرق در اندیشه های مارکسیستی و لیبرالیسم بود عنوان کرد:  در آن دوره  ما با اشاعه افکار الحادی و اعتقاد به دوران جاهلیت روبرو بودیم  و درآن زمان ملت هیچ نداشت جز ایمان و این ایمان او سبب شد که برهمه قدرتهای شرق و غرب غلبه کند و انقلاب اسلامی رقم بزند. 
وی با اشاره به سخنان رهبری مبنی براینکه  تجلیل از مراسم دهه فجر خود یک مبارزه است، گفت: امروز وظیفه سنگینی بر دوش همه ماست و ما باید نسبت به گفتمان انقلاب و ترویج پیام انقلاب، امام راحل و منویات مقام معظم رهبری بیش از پیش کوشا باشیم و به نسل های آینده انتقال دهیم و این یک وظیفه شرعی و قانونی برای ما است.
فرمانده سپاه شهرستان ضمن تشریح برنامه های سپاه در دهه فجر گفت: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی امسال نیز با دستان پر به استقبال ایام اله دهه فجر خواهد.
سرهنگ نادعلی افزود:دراین دهه قریب به  400برنامه در سطح حوزه و بسیج مساجد و محلات خواهیم داشت که ازاین تعداد 77برنامه، برنامه شاخص و برجسته شهرستانی است.
وی همچنین به برگزاری اربعین شهید عباسعلی علیزاده شهید مدافع حرم شهرستان اشاره کرد و گفت: شهدا ذخایر و سرمایه های معنوی کشور ما هستند و هر زمان و مکان که نظام نیاز به جان فشانی و ایثار داشت آنان با ورود خود به صحنه مارا احیاء کردند فلذا این مراسم که به تعبیری آبروی شهرستان جویبار درگرو آن است باید به نحو احسن برگزار گردد.

دیدگاه شما در مورد : امروز وظیفه همه ما ترویج گفتمان انقلاب است

امروز وظیفه همه ما ترویج گفتمان انقلاب است

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS