امروز شنبه 25 آذر 1396
ساعت 20:16:44
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


آخرین اخبار
چاپ

کد خبر : 27623

تاریخ انتشار : 26/10/1394 - 15:49

روزبه چشمی:

شرمنده همه شدم اما جبران می‌کنم

کاپیتان تیم ملی فوتبال امید گفت: بابت از دست رفتن پنالتی واقعا شرمنده بازیکنان، کادر فنی و مردم شدم اما قطعا در بازی های بعد این اتفاق را جبران خواهم کرد.

شرمنده همه شدم اما جبران می‌کنم

به گزارش خبرنگار جویباران، به نقل از فارس،روزبه چشمی  در خصوص عملکرد ایران در دو بازی گذشته رقابت های قهرمانی آسیا و انتخابی المپیک گفت:تیم ما شروع خوبی در مسابقات داشت و در بازی با سوریه علاوه بر بازی خوبی که انجام دادیم سه امتیاز را هم گرفتیم. اما در بازی با قطر یک سری اتفاقات و اشتباهات باعث شد که علیرغم بازی خوب و موقعیت هایی که داشتیم در نتیجه گیری موفق نبودیم.

چشمی افزود: از ابتدای بازی با قطر مالکیت توپ بیشتر در اختیار ما بود و موقعیت های زیادی از جمله ضربه پنالتی که خود من هدر دادم را داشتیم که متاسفانه استفاده نکردیم. قطری ها هم موقعیت چندانی نداشتند و روی ضد حمله و یک ضربه ایستگاهی به گل رسیدند.

کاپیتان تیم فوتبال امید در خصوص ضربه پنالتی که هدر داد، گفت:قبل از بازی سرمربی تیم تعیین کرده بود که ضربات پنالتی را من بزنم که متاسفانه بدشانس بودم و دروازه بان حریف هم با تشخیص واکنش خوبی که نشان داد مانع گل شدن توپ شد. بابت این اتفاق واقعا شرمنده بازیکنان، کادر فنی و مردم شدم اما قطعا در بازی های بعد این اتفاق را جبران خواهم کرد.

چشمی ادامه داد: قطعا اگر پنالتی ما گل می شد، جریان بازی کاملا تغییر می کرد و با امتیاز از زمین می آمدیم. اما به هر حال بازی با قطر تمام شده و خوشبختانه با صحبت هایی که کادرفنی و مدیر تیم امید انجام دادند بچه ها خیلی زود باخت مقابل قطر را فراموش کردند و به لحاظ روحی و روانی شرایط عادی پیدا کردند. بچه های ما هم دل و هم قسم شده اند که تمام تلاش خودشان را برای شکست دادن چین با یک نتیجه خوب و پر گل انجام بدهند.

چشمی در خصوص بازی سوم گروهی مقابل چین گفت:اگرچه چینی ها بازی قبل را باخته اند اما به هیچ وجه آن ها را دست کم نمی گیریم و قطعا با تمام توان مقابل آنها بازی خواهیم کرد تا با نتیجه خوب و تفاضل گل برنده بازی باشیم.

 

دیدگاه شما در مورد : شرمنده همه شدم اما جبران می‌کنم

شرمنده همه شدم اما جبران می‌کنم

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS