امروز یکشنبه 29 بهمن 1396
ساعت 21:15:38
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


اخبار شهرستان جویبار
چاپ

کد خبر : 27620

تاریخ انتشار : 25/10/1394 - 14:46

امام جمعه شهرستان جویبار

نتیجه خوش خدمتی آل سعود نکبت و سقوط است/ تمام جبهه کفر دنبال صدمه زدن به انقلاب هستند

حجت الاسلام والمسلمین محمداسماعیل قلی پور امام جمعه شهرستان جویبار با اشاره به بازداشت ده تفگندار آمریکایی در آبهای خلیج فارس گفت: دولت آمریکا بداند نظام جمهوری اسلامی ایران با کسی شوخی ندارد با اقتدار و به سختی پاسخ هرگونه تجاوز را خواهد داد.

نتیجه خوش خدمتی آل سعود نکبت و سقوط است/ تمام جبهه کفر دنبال صدمه زدن به انقلاب هستند

به گزارش خبرنگار جویباران، حجت الاسلام والمسلمین محمداسماعیل قلی پور امام جمعه شهرستان جویبار با اشاره به بازداشت ده تفگندار آمریکایی در آبهای خلیج فارس گفت: دولت آمریکا بداند نظام جمهوری اسلامی ایران با کسی شوخی ندارد با اقتدار و به سختی پاسخ هرگونه تجاوز را خواهد داد.

حجت الاسلام قلی پور ادامه داد: ورود تفنگداران آمریکایی به هردلیلی به تمامیت ارضی ایران با پاسخ مقتدر سپاه مواجه خواهد شد.

امام جمعه جویبار بابیان اینکه تمام کفر درحال ضربه زدن به نظام جمهوری اسلامی ایران هستند گفت: امروز اسرائیل، آمریکا، آل سعود و حتی برخی نفوذی های داخل دست به دست هم دادند تا تیشه به ریشه انقلاب بزنند.

وی همچنین ادامه داد: اما تا زمانی که ما ایمان خود را حفظ کنیم، بصیرت داشته، صادق و حاضر در صحنه باشیم و دشنمان خود را بشناسیم ومقابله کنیم آنها را منکوب و سرکوب خواهیم کرد.

خطیب نماز جمعه شهرستان با اشاره به سخنان رهبر معظم انقلاب در دیدار با مردم قم اظهار داشت: ایشان بارها بر مسئله نفوذ تاکید داشتند زیرا این مسئله  می تواند نظام را با مشکلاتی مواجه کند.

حجت الاسلام قلی پور همچنین به سخنان رهبری در مورد حضور حداکثری مردم در انتخابات اشاره کرد و گفت: با توجه به سخنان رهبری حضور یک یک ما در پای صندوق رأی مشت محکمی بر دهان دشمنان ایران خواهد، و هر رأی ما در صندوق  به معنی مرگ بر آمریکاست.

وی با اشاره به جنایات آل سعود در منطقه  هشدار داد: آل سعود باید از سرنوشت صدام عبرت بگیرد زیرا نتیجه خود خدمتی به آمریکا و اسرائیل جز نکبت و سقوط نیست.  

 

دیدگاه شما در مورد : نتیجه خوش خدمتی آل سعود نکبت و سقوط است/ تمام جبهه کفر دنبال صدمه زدن به انقلاب هستند

نتیجه خوش خدمتی آل سعود نکبت و سقوط است/ تمام جبهه کفر دنبال صدمه زدن به انقلاب هستند

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS