امروز شنبه 05 اسفند 1396
ساعت 07:26:15
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


اخبار شهرستان جویبار
چاپ

کد خبر : 27520

تاریخ انتشار : 01/09/1394 - 07:37

طی حکمی از سوی استاندار مازندران

رجبعلی وهابی به عنوان سرپرست فرمانداری جویبار منصوب شد

بعد از استعفای رضا گنجی از فرمانداری جویبار، طی حکمی رجبعلی وهابی به عنوان سرپرست فرمانداری این شهرستان منصوب شد.

رجبعلی وهابی به عنوان سرپرست فرمانداری جویبار منصوب شد

به گزارش خبرنگار جویباران، آیین تودیع و معارفه فرماندار شهرستان جویبار روز گذشته و با حضور معاون سیاسی و امنیتی استانداری مازندران و مسئولان این شهرستان برگزار شد.

علیرضا یونسی معاون سیاسی امنیتی استاندار مازندران در جلسه معارفه فرماندار شهرستان جویبار با بیان اینکه اقدامات دولت تدبیر و امید، مردم را به آینده کشور امیدوارتر کرد، اظهار داشت: جلوگیری از افزایش بی‌رویه قیمت، کاهش تورم و ایجاد ثبات سیاسی و امنیتی در منطقه از دستاوردهای دولت تدبیر و امید به شمار می رود که در ایجاد روحیه و انگیزه در مردم کشور بسیار تاثیر گذار بوده است.

وی به وعده و شعارهای دولت روحانی مبنی بر اینکه چرخ سانترفیوژها باید بچرخد و چرخ زندگی مردم نیز باید بچرخد اشاره کرد و افزود: دولت با شیوه مبارزه از طریق مذاکره توانست این موضوع را به سرانجام خوبی برساند.

معاون استاندار مازندران تصریح کرد: با دیپلماسی قوی و کارشناسی ایران بزرگترین حادثه تاریخ دیپلماتیک بعد از جنگ جهانی دوم در قضیه انرژی هسته ای ایران رقم خورد.

وی افزود: اکنون جهان به این حقیقت رسیده است که ایران با وجود داشتن انرژی هسته‌ای با مصالحه و سازش حرف خود را بر کرسی می‌نشاند.

یونسی ویژگی دولت تدبیر و امید در انتصاب مدیران را واگذاری مسئولیت به افراد شایسته اعلام کرد و گفت: این روند شایسته سالاری در مازندران نیز پیگیری می‌شود.

وی در پایان خاطرنشان کرد: انتصاب مدیران شایسته در اعتماد سازی و جلب رضایتمندی مردم به عنوان پشتوانه نظام بسیارتاثیرگذار است.

حجت الاسلام محمد اسماعیل قلی‌پور امام جمعه جویبار نیز در این جلسه با بیان اینکه روزمرگی مدیران در نظام جمهوری اسلامی قابل قبول نیست اظهار داشت: کشور برای پیشرفت و تعالی به مدیران پا به کار و فعال نیاز دارد.

وی افزود: اینکه فردی به دنبال گرفتن پست و سمت تنها برای کسب جایگاه باشد این مساله در نظام ما جایی ندارد.

امام جمعه جویبار تصریح کرد: برای جبران عقب ماندگی جامعه به افرادی نیاز داریم که با بالا زدن آستین‌ها و حضور درمیان مردم، خدمت‌گزاری را سرلوحه اقدامات خود قرار بدهند.

وی افزود: مسئولان باید بدانند که با پشت میز نشینی نمی‌توانند به خواسته مهم نظام مبنی بر خدمتگزار بودن جامه عمل بپوشانند.

قلی‌پور از مسئولیت در جمهوری اسلامی بعنوان نماد خدمتگزاری یاد کرد و تأکید کرد: این امانت می‌بایست به اهل آن سپرده شود.

وی مشورت کردن را فاکتور مهم در مدیریت موفق دانست و افزود: مدیرنباید خود را بینیاز از مشورت بداند.

امام جمعه جویبار اظهار کرد : مطمئنا در انتخاب‌ مدیران از سوی مسئولان استانداری، کارشناسی‌های مورد نظر صورت گرفته است.

وی افزود: البته اگر در انتصاب‌ها دخالت گروه، احزاب و جریانی را شاهد باشم به عنوان امام جمعه حتما در این مساله ورود پیدا خواهم کرد.

قلی‌پور در پایان خاطرنشان کرد: مدیران باید فراجناحی و به دور از هرگونه جناح‌بندی سیاسی باشند و تنها خدمت‌گزاری به مردم را سرلوحه کار خود قرار دهند.

به گزارش جویباران، در پایان جلسه از زحمات و تلاش‌های 23 ماهه رضا گنجی فرماندار سابق جویبار قدردانی و رجبعلی وهابی به عنوان سرپرست جدید این فرمانداری معرفی شد.

دیدگاه شما در مورد : رجبعلی وهابی به عنوان سرپرست فرمانداری جویبار منصوب شد

رجبعلی وهابی به عنوان سرپرست فرمانداری جویبار منصوب شد

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS