امروز یکشنبه 06 اسفند 1396
ساعت 18:56:12
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


اخبار شهرستان جویبار
چاپ

کد خبر : 2745

تاریخ انتشار : 12/11/1392 - 12:04

در دیدار مدیران اجرایی شهرستان با امام جمعه جویبار مطرح شد:

حجت الاسلام قلی پور: باید در دهه فجر دستاوردهای انقلاب بیان شود

امام جمعه شهرستان جویبار گفت: انقلاب اسلامی ایران دارای دستاوردهای زیادی بوده است که باید در دهه مبارک فجر این دستاوردها را به نسل جوان یادآوری کنیم.

حجت الاسلام قلی پور: باید در دهه فجر دستاوردهای انقلاب بیان شود

به گزارش خبرنگار جویباران، حجت الاسلام قلی پور در اولین روز دهه مبارک فجر در جمع مدیران دستگاه های اجرایی شهرستان اظهار داشت: انقلاب شکوهمند اسلامی که با هدایت های امام راحل و پشتیبانی مردم مومن به پیروزی رسید دستاوردهای مادی و معنوی زیادی داشت که توانست تحول شگرفی در حوزه های مختلف برای کشورمان به ارمغان بیاورد.

وی افزود : در روزهای دهه فجر باید با بازخوانی اهداف و آرمان های انقلاب اسلامی نسل جوان را هر چه بیشتر با دستاوردهای آن آشنا کرد و برای صیانت از آنها بیشتر کوشد.

امام جمعه جویبار دستیابی به استقلال سیاسی و خروج از نفوذ بیگانگان را از دستاوردهای مهم انقلاب اسلامی دانست و گفت : امروز مردم در همه تصمیم گیری ها در تعیین سرنوشت کشور سهیم هستند که این موضوع یک دستاورد بزرگ است.

وی بیان دستاوردهای انقلاب اسلامی در دهه فجر را ضروری دانست و تأکید کرد :آگاهی عمومی بویژه نسل جوان در خصوص دستاوردهای حضرت امام (ره) و انقلاب اسلامی باید تقویت شود.

بهره برداری از 16 طرح عمرانی،خدماتی و صنعتی در دهه مبارک فجر

فرماندار جویبار در این نشست از بهره برداری 16 طرح عمرانی ، خدماتی و تولیدی شهرستان در دهه فجر امسال خبر داد و افزود: بیش از 50 میلیارد ریال اعتبار برای این طرح ها هزینه شد.

وی ادامه داد: اصلاح و ترمیم شبکه های برق ، زیرسازی و آسفالت راه روستایی لاکدشت به طول یکهزار و 200 متر و یک واحد مسکن مدجویان کمیته امداد امام از جمله این طرح ها است.

رضا گنجی گفت : دو واحد صنایع چوبی و نساجی و یک شرکت تعاونی تولید رنگ هم از دیگر طرح های قابل بهره برداری در دهه فجر است.

فرماندار شهرستان جویبار در پایان تأکید کرد: رمز مؤفقیت و تداوم انقلاب اسلامی رهبری پیامبر گونه امام راحل (ره) و حمایت و پشتیبانی مردم مسلمان و شیعه همیشه در صحنه ایران اسلامی بوده است.

انتهای پیام / م.ف

دیدگاه شما در مورد : حجت الاسلام قلی پور: باید در دهه فجر دستاوردهای انقلاب بیان شود

حجت الاسلام قلی پور: باید در دهه فجر دستاوردهای انقلاب بیان شود

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS