امروز یکشنبه 26 آذر 1396
ساعت 06:02:54
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


اخبار شهرستان جویبار
چاپ

کد خبر : 27437

تاریخ انتشار : 13/08/1394 - 13:42

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان جویبار:

رزمایش الی بیت المقدس در جویبار برگزار می‌شود/حضور سه گردان در این رزمایش

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج جویبار گفت: رزمایش الی بیت المقدس، با هدف ارتقای توان و آمادگی رزمی بسیجیان در شهرستان جویبار برگزار خواهد شد.

رزمایش الی بیت المقدس در جویبار برگزار می‌شود/حضور سه گردان در این رزمایش

سرهنگ اسماعیل نادعلی در گفت‌وگو با خبرنگار جویباران، با اشاره به برگزاری رزمایش الی بیت المقدس در شهرستان جویبار، اظهار داشت: این رزمایش در روزهای 14 و 15 آبان(پنجشنبه و جمعه) در منطقه عمومی شهرستان جویبار برگزار می‌شود.

وی افزود: در این رزمایش سه گردان بیت المقدس که طی چندین فراخوانی آمادگی لازم را کسب کرده‌اند، شرکت خواهند کرد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان جویبار با اشاره به هدف برگزاری این رزمایش، تصریح کرد: این رزمایش در راستای تحقق منویات حکیمانه و دلسوزانه مقام معظم رهبری و با هدف ارتقای توان و آمادگی رزمی بسیجیان گردان های الی بیت المقدس در شهرستان جویبار برگزار خواهد شد.

وی افزود: امروزه تهدیداتی که متوجه کشور است احصا شده و در راستای مقابله با آنها و برطرف کردن آسیب‌های احتمالی و تمرین براساس این تهدیدات جدید، این رزمایش در سطح کشور برگزار می شود.

نادعلی با اشاره به اینکه عمق راهبرد کشور ما در مقابله با دشمنان تکیه بر نیروهای مردمی است، گفت: مصداق حضور نیروهای مردمی در جبهه‌های حق علیه باطل دوران دفاع مقدس است که با تکیه بر همین نیروها پیروزی نصیب کشورمان شد.

وی افزود: بر مبنای تهدیداتی که متوجه کشورمان است در طول سال آموزش های لازم به بسیجیان داده شده و در این رزمایش میزان آمادگی آنها طی دو روز سنجیده و ارزیابی می‌شود.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج جویبار در پایان با بیان اینکه تمامی تاکتیک‌هایی که در این رزمایش آموزش داده و اجرا می شود، نظامی نیست، خاطرنشان کرد: یکی از تاکتیک‌های این رزمایش ماهیت عقیدتی دارد که توسط حلقه های صالحین به نمایش گذاشته می‌شود.

دیدگاه شما در مورد : رزمایش الی بیت المقدس در جویبار برگزار می‌شود/حضور سه گردان در این رزمایش

رزمایش الی بیت المقدس در جویبار برگزار می‌شود/حضور سه گردان در این رزمایش

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS