امروز دوشنبه 30 بهمن 1396
ساعت 11:46:15
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


اخبار شهرستان جویبار
چاپ

کد خبر : 27435

تاریخ انتشار : 13/08/1394 - 12:30

نماینده مردم قائمشهر، جویبار، سوادکوه:

صدای مرگ بر آمریکا هرگز خاموش نمی‌شود/عده‌ای به دنبال برقراری رابطه با آمریکا هستند

نماینده مردم قائمشهر، جویبار، سوادکوه و سیمرغ در جمع راهپیمایان جویباری روز 13 آبان گفت: شعار مرگ بر آمریکای ما بر علیه سیاست‌های کثیف این دولت است و این صدا هرگز خواموش نخواهد شد.

صدای مرگ بر آمریکا هرگز خاموش نمی‌شود/عده‌ای به دنبال برقراری رابطه با آمریکا هستند

به گزارش خبرنگار جویباران، کمال علیپور در جمع راهپیمایان جویباری یوم‌الله 13 آبان با بیان اینکه امام خمینی(ره) روز 13 آبان را نماد استکبار ستیزی و انقلاب دوم معرفی کردند، اظهار داشت: سفارت آمریکا در ایران به عنوان یک سفارت خانه فعالیت نمیکرد بلکه به عنوان یک لانه جاسوسی به دنبال ایجاد ترور و کودتا در ایران بود.

وی با اشاره به اینکه سفارت خانه آمریکا فقط برای مستعمره کردن به کارگیری می‌شود، افزود: هر آن چیزی که در لانه جاسوسی آمریکا اتفاق می‌افتاد بر علیه جمهوری اسلامی ایران بود.

نماینده مردم قائمشهر، جویبار، سوادکوه و سیمرغ با بیان اینکه یک عده در داخل و خارج از کشور به دنبال ارتباط با آمریکا هستند، تصریح کرد: آمریکا شیطان بزرگ است و به همین دلیل به هیچ وجه نمیتوانیم با شیطان رابطه برقرار کنیم.

وی با اشاره به حضور بی ثمر آمریکا در کشورهای منطقه، افزود: ما باید از حضور آمریکا در افغانستان، عراق، لیبی و یمن و کشتار مردم این کشورها توسط نیروهای آمریکایی درس بگیریم.

علیپور با بیان اینکه صدای مرگ بر آمریکا هیچوقت خاموش نخواهد شد، گفت: شعار مرگ بر آمریکای ما بر علیه مردم این کشور نیست بلکه ما با سیاست‌های کثیف این کشور مشکل داریم.

وی افزود: کودتای 28 مرداد، کشتار مردم در 17 شهریور، کمک به برپایی جنگ برعلیه ایران، ترور دانشمندان هسته‌ای، ترور شخصیت‌های بزرگ و تحریم‌ها تنها بخشی از جنایت‌های آمریکا بر علیه جمهوری اسلامی است.

دبیر مجمع نمایندگان مازندران به بیان اینکه عده‌ای به دنبال تحریف تاریخ و از بین بردن جنایات آمریکا هستند، تأکید کرد: حافظه تاریخی ملت ایران بسیار قوی است و به لطف خدا جنایات ایالت متحده آمریکا بر علیه کشورشان را فراموش نخواهند کرد.

وی در پایان با بیان تسلیت به مناسبت چهلمین روز از حادثه منا، خاطرنشان کرد: دولت و مجلس شورای اسلامی همه توان خود را جمع کرده‌اند تا بتوانند بی کفایتی آل سعود را برای همه دنیا مشخص کنند.

دیدگاه شما در مورد : صدای مرگ بر آمریکا هرگز خاموش نمی‌شود/عده‌ای به دنبال برقراری رابطه با آمریکا هستند

صدای مرگ بر آمریکا هرگز خاموش نمی‌شود/عده‌ای به دنبال برقراری رابطه با آمریکا هستند

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS