امروز شنبه 05 اسفند 1396
ساعت 06:01:52
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


آخرین اخبار
چاپ

کد خبر : 27339

تاریخ انتشار : 05/08/1394 - 11:18

واکنش تند کروش به دبیر سابق کمیته اخلاق: او شخصیت واهی و ترسویی دارد

ایسنا نوشت: سرمربی تیم ملی فوتبال ایران می‌گوید مسئولیت صحبت‌هایم با خودم و نه هیچ شخص دیگری است.

جویباران کارلوس کروش که به منظور تماشای دیدار تیم‌های فوتبال پرسپولیس تهران و ملوان بندرانزلی به ورزشگاه آزادی آمده بود در بین دو نیمه با حضور در بین خبرنگاران اظهار کرد: دبیر سابق آنچه که به آن کمیته اخلاق می‌گویند امروز اتهامات جدی و سنگینی را به شخص من و شخصیت من وارد کرده است. در درجه اول تاکید می‌کنم که این فرد بار دیگر ثابت کرد که شخصیت واهی دارد. اگر او واقعا شخصیت مذهبی به معنای واقعی دارد باید بداند و درک کند که در مراسم عزاداری امام حسین (ع) این صحبت‌ها مطرح نشود و چنین صحبت‌هایی در این ایام عزیز مطرح نمی‌شد.وی ادامه داد: اگر او واقعا یک شخصیت مذهبی داشت باید درک می‌کرد که در ایام عزاداری امام حسین این صحبت‌ها به هیچ عنوان و این اتهامات اشتباه نباید بار دیگر به شخص من وارد می‌شد. او بار دیگر ثابت کرد که صحبت‌هایش بر خلاف عقاید مذهبی و اعتقادات اسلامی است و نشان داد که یک شخصیت واهی مذهبی و دروغین دارد. در درجه دوم او ثابت کرد که وظیفه من نیست که بخواهم بی‌گناهی‌ام را ثابت کنم وظیفه اوست که اگر من گناهکارم گناه من را ثابت کند.

سرمربی تیم ملی گفت: ترسو بودن او این گونه نشان داده شد. او خودش را پشت رسانه‌ها پنهان کرده و با پنهان کردن خودشان پشت رسانه‌ها به من توهین کردند و این توهین‌ها را ادامه دادند و نشان دادند که شجاعت اینکه بخواهند اتهامات وارده را ثابت کنند ندارند و این مسئله به من ثابت شد. در درجه سوم او این اتهام را به من وارد کرد و شخصیت ایران و ایرانی را خدشه‌دار کرد و نه تنها ثابت کرد که شخصیت واهی و ترسویی دارد بلکه تنها این صحبت‌ها را همانند طوطی تکرار کرد و نشان داد کسی این صحبت‌ها را به او یاد داده و این حرف‌ها از طرف شخص دیگری مطرح شده است.

کروش با اشاره به اینکه این صحبت‌ها از طرف ذهنیتی که پشت پرده قرار دارد زده شده گفت: ولی من به این روزهای عزاداری احترام می‌گذارم و پس از آن بازخواهم گشت و خواهم گفت که چه کسانی پشت پرده این صحبت‌ها را مطرح کرده‌اند. من نه تنها از او بلکه از دادگاه‌های فیفا هم ترسی ندارم و تنها شخصی که از او می‌ترسم خداوند متعال است.

سرمربی تیم ملی در پاسخ به این که آیا اقدام قانونی می‌کنید یا خیر بیان کرد: در حال حاضر خیر.
 

 

 

 

/3004

دیدگاه شما در مورد : واکنش تند کروش به دبیر سابق کمیته اخلاق: او شخصیت واهی و ترسویی دارد

 واکنش تند کروش به دبیر سابق کمیته اخلاق: او شخصیت واهی و ترسویی دارد

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS