امروز جمعه 29 دی 1396
ساعت 19:14:52
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


آخرین اخبار
چاپ

کد خبر : 27308

تاریخ انتشار : 05/08/1394 - 10:55

ماجرای شلاق خوردن ضیا عربشاهی و واکنش‌ها به آن

ماجرا مربوط به اجرای حکم ضیاء عربشاهی است که به گفته او، در پی شکایت افشین پیروانی اعمال شده‌است. شکایتی که ماحصل آن 50 ضربه شلاق بود.

جویباران -ماجرا مربوط به اجرای حکم ضیاء عربشاهی است که به گفته او، در پی شکایت افشین پیروانی  اعمال شده‌است. شکایتی که ماحصل آن 50 ضربه شلاق بود.

به گزارش پایگاه خبری «تیک»، اما افشین پیروانی مدعی است که این 50 ضربه شلاق را بخشیده و در طرف مقابل عربشاهی این ادعا را رد می‌کند.

دوشنبه‌ای که گذشت حکم علیه عربشاهی اجرا شد و این پیشکسوت قدیمی 50 ضربه شلاق خورد. در زمانی که حمید درخشان و افشین پیروانی در اوج دعواهای رسانه‌ای بودند، عربشاهی به حمایت از درخشان پرداخت و جملاتی را علیه پیروانی به کار برد که در دادگاه محکوم به خوردن شلاق یا پرداخت جریمه نقدی شد.

ضیاء عربشاهی در این باره گفت: «حدود سه سال پیش پیروانی مصاحبه‌ای علیه حمید درخشان کرد که من در حمایت و جانبداری از درخشان که عمر فوتبالم را در کنار ایشان گذرانده‌ام در مصاحبه‌ای از درخشان حمایت کردم. در آن مصاحبه کلمه‌ای را به کار بردم که این کلمه باعث شکایت پیروانی از من در آن زمان شد که از آن موقع تا به حال به همراه وکیلش پیگیر این قضیه در دادگاه بودند که من را محکوم کنند.»

عربشاهی در ادامه گفت: «پیگیری‌های پیروانی و وکیلش منجر شد بنده به 50 ضربه شلاق محکوم شوم که این حکم غیابی بود و دوشنبه 27 مهرماه به بنده ابلاغ شد و بلافاصله به کلانتری مراجعه و خود را معرفی کردم و حکم نیز اجرا شد.»

اظهارات عربشاهی در حالی است که افشین پیروانی در مورد شکایتش از ضیاء عربشاهی و محکومیت این پیشکسوت به 50 ضربه شلاق گفت: «عربشاهی از پیشکسوتان پرسپولیس است و بعد از مسائلی که بین من و عربشاهی پیش آمد و سوء‌تفاهم‌هایی که ایجاد شده بود شکایتم را از او پس گرفتم. پرونده شکایتم از او مختومه شده و هیچ حکم قضایی هم درباره عربشاهی به دست من نرسیده است.»

با تمام این اوصاف مشخص نیست این حکم مربوط به همین شکایت است یا اینکه عربشاهی به دلیل ارتکاب جرمی دیگر 50 ضربه شلاق را خورده است؟

وکیل افشین پیروانی می‌گوید: «حکم منتشره مربوط به ۹ اردیبهشت ماه سال ۱۳۹۲ است. این رای غیابی است و مطابق قانون ظرف ۱۰ روز از ابلاغ، قابل واخواهی و ظرف ۲۰ روز قابل تجدیدنظر خواهی بوده است که آقای عربشاهی نسبت به هیچ کدام از این مواعید اقدام موثری نکرده است.»

محمد پنجعلی بازیکن سابق پرسپولیس نیز در واکنش به این اتفاق گفت: «واقعا وقتی فهمیدم عربشاهی به خاطر شکایت پیروانی شلاق خورده خیلی متاسف شدم. الان هم پیگیرم این ۲ نفر آشتی کنند. اتفاق خیلی ناگواری بود و هیچی نمی‌توانم بگویم. ضیا بزرگتر از افشین است و با افشین صحبت کردم و گفت خبر نداشتم چون پیگیر ماجرا نبوده است. به هر حال پیروانی گفت که خبر نداشته است.»

علی پروین نیز در واکنش به این موضوع گفته است که اصلا در جریان این موضوع قرار نداشت وگرنه با پادرمیانی حتما این مشکل را حل می‌کرد.

/3004

دیدگاه شما در مورد : ماجرای شلاق خوردن ضیا عربشاهی و واکنش‌ها به آن

ماجرای شلاق خوردن ضیا عربشاهی و واکنش‌ها به آن

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS