امروز دوشنبه 30 بهمن 1396
ساعت 23:08:33
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


اخبار شهرستان جویبار
چاپ

کد خبر : 273

تاریخ انتشار : 28/06/1392 - 14:23

امید نیک نژاد در گفتگو با جویباران مطرح کرد:

جویبار باید به مهد کشتی تبدیل شود / مراسم استقبال صبح شنبه

فرماندار جویبار گفت: حضور 4 نفره ی ملی پوشان جویباری در تیم ملی 7 نفره نشان از پتانسیل بالای جویبار در ورزش اول کشور می باشد.

جویبار باید به مهد کشتی  تبدیل شود / مراسم استقبال صبح شنبه

امید نیک نژاد فرماندار شهرستان جویبار  در گفتگو با خبرنگار جویباران ضمن تبریک قهرمانی پهوانان و ملی پوشان جویباری به نقش آنان در جلب توجه مسئولین کشوری به جویبار و غنی سازی این ورزش اشاره کرد.

وی به بی سابقه بودن حضور 4 ملی پوش جویباری در تیم ملی 7 نفره ی کشتی آزاد اشاره و تأکید کرد: حضور 4 نفره ی ملی پوشان جویباری در تیم ملی 7 نفره نشان از پتانسیل این شهر کوچک داشته و اثباتگر این حقیقت است که "جویبار پایتخت کشتی ایران است"

وی افزود : به واسطه ی تلاش و قهرمانی های این پهلوانان جویباری ، خانه ی کشتی در شهرستان جویبار به بهره برداری رسید که فعلا دچار کمی نقص و کمبود است اما با توجه متولیان ورزش رفع خواهد گردید.

امید نیک نژاد در خصوص سرانه ورزشی شهرستان، عنوان کرد:  سرانه ی ورزشی در جویبار طی سال های اخیر از 40 سانتی متر به 135 سانتی متر رشد داشته است.

فرماندار جویبار همچنین با افتخار و با اشاره به 3 قهرمانی اخیر گفت: جویبار باید به مهد کشتی ایران تبدیل شود.

وی افزود: پس از هر قهرمانی و کسب مدال توسط کشتی گیران جویباری ، استقبال مردم و جوانان از شرکت در این رشته ی ورزشی افزایش می یابد.افزایش این استقبال به تلاش مسئولین برای فراهم سازی امکانات و پاسخگویی به نیاز این ورزشکاران می انجامد و ادامه ی این فرآیند قطعا به نفع جویبار و ورزشکاران آن است.امید است که این فرآیند همچنان ادامه یابد.

فرماندار شهرستان جویبار در انتها از همه ی اهالی جویبار برای شرکت در برنامه ی استقبال از ملی پوشان جویباری دعوت به عمل آورد و خاطر نشان کرد: این جشن و مراسم رأس ساعت 9:30 صبح شنبه از پل شیب آبندان آغاز شده و پس از طی مسیر میدان کشتی و میدان سپاه در سالن مهدی حاجی زاده پایان می پذیرد.

انتهای پیام/ م.صادقی

دیدگاه شما در مورد : جویبار باید به مهد کشتی تبدیل شود / مراسم استقبال صبح شنبه

جویبار باید به مهد کشتی  تبدیل شود / مراسم استقبال صبح شنبه

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS