امروز دوشنبه 27 آذر 1396
ساعت 23:59:55
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


اخبار شهرستان جویبار
چاپ

کد خبر : 27292

تاریخ انتشار : 27/07/1394 - 11:38

طی مراسمی

بخش دیالیز بیمارستان عزیزی جویبار افتتاح شد

بخش دیالیز بیمارستان مرحوم عزیزی جویبار با حضور مسئولان و کادر بیمارستان افتتاح شد.

بخش دیالیز بیمارستان عزیزی جویبار افتتاح شد

به گزارش جویباران، بخش دیالیز بیمارستان عزیزی شهر جویبار با حضور آیت الله معلمی نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان، دکتر جان بابایی رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران، کمال علیپور نماینده حوزه انتخابیه و جمعی از مسئولان شهرستان جویبار افتتاح شد.

این بخش از بيمارستان عزيزی جويبار با اعتباری بالغ بر 600 میلیون تومان و مجهز به شش دستگاه دیالیز مورد بهره برداری قرار گرفت.

گفتنی است، فضای فیزیکی این بخش 300 متر و برای ساخت آن 500 میلیون تومان هزینه شد.

آيت الله معلمي در ابتدای این مراسم اظهار داشت: بعضي از بيماري‌ها به دليل هزينه‌هاي بالاي درمان  فشار زيادي را به دولت و خانواده‌ها می‌آورد، درنتیجه بايد خيران با مشاركت در تقويت زيرساخت هاي درماني به كمك دولت بيايند.

نماينده مردم  مازندران در مجلس خبرگان رهبري با اشاره به طرح تحول نظام سلامت، افزود: اقدامات دولت در قالب برنامه تحول نظام سلامت توانسته به ميزان قابل توجهي سطح رضايت مردم را افزايش دهد و بسياري از مشكلات  جامعه را در بخش سلامت رفع کند، اما هنوز تا رسيدن به شرايط مطلوب راه زيادي پيش رو است.

رئيس دانشگاه علوم پزشكي مازندران نيز در ادامه اظهار داشت: وجود بخش‌هاي ويژه در بيمارستان، پشتيبان پزشكان و پرسنل جهت انجام وظيفه به نحو احسن خواهد بود.

وي افزود: راه اندازي بخش پيوند كليه در مركز آموزشي درماني امام خمینی(ره) شهرستان ساري، امكان پيوند كليه هم از فرد زنده به زنده و هم از جسد به زنده را فراهم کرده است.

دكتر قاسم جان بابايي در پایان با اشاره به ساختمان درحال احداث اورژانس بيمارستان عزيزي جويبار خاطرنشان کرد: اورژانس جديد به چهار اتاق عمل استاندارد مجهز می‌شود و همچنین يك زايشگاه استاندارد براي زايمان بدون درد در اين بيمارستان احداث و تجهيز خواهد شد، که همه این موارد نیاز شهرستان جويبار را مرتفع مي‌كند.

دیدگاه شما در مورد : بخش دیالیز بیمارستان عزیزی جویبار افتتاح شد

بخش دیالیز بیمارستان عزیزی جویبار افتتاح شد

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS