امروز یکشنبه 06 اسفند 1396
ساعت 22:35:09
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


آخرین اخبار
چاپ

کد خبر : 27280

تاریخ انتشار : 26/07/1394 - 11:28

سورپرایز مهاجم سابق استقلال برای هادی نوروزی

کاپیتان تیم فوتبال سیاه‌جامگان گفت: برای هادی نوروزی در دیدار مقابل پرسپولیس سورپرایزی دارم که در زمان بازی به نمایش می‌گذارم.

جویباران ـبه گزارش خبرنگار بلاغ، رضا عنایتی درخصوص تساوی سیاه‌جامگان مقابل سپاهان، حضور فرهاد کاظمی در این تیم تعطیلی مسابقات و دیدار مقابل پرسپولیس صحبت‌هایی را انجام داد که در زیر می‌خوانید.

تساوی مقابل سپاهان در چارچوب هفته هشتم را چگونه ارزیابی می‌کنید؟

بازی بسیار خوبی بود، از مهمتر این بود که ما در خانه حریف یک گل خوردیم و توانستیم بازی را به تساوی بکشانیم، کمتر تیمی پیدا می‌شود که بتواند در اصفهان نتیجه باخته را با تساوی عوض کند، خدا را شکر که توانستیم این تساوی را به دست آوریم و به نظرم نتیجه خوبی بود و به خواسته‌مان رسیدیم، امیدوارم در بازی‌های آینده نتایج بهتری کسب کنیم.

نظرت در مورد حضور فرهاد کاظمی چیست؟ حضور او با برخی حواشی روبرو بود از جمله اینکه قراردادش ثبت نمی‌شد!

این مسئله برای ما حاشیه‌ای نداشت بلکه مواردی بود که بین باشگاه و فدراسیون در ارتباط بود، از زمانیکه کاظمی در تمرینات تیم حاضر شده ما با انگیزه و توان بالا کار را دنبال می‌کنیم تا نتایج خوبی کسب کنیم، من پیش از این هم با کاظمی کار کردم و نیازی به تعریف او نیست، توانایی‌اش بسیار بالاست و تیم‌های بحران زده‌ای را نجات داده که هیچکس امیدی به تیم نداشته، ما که هم‌اکنون بحرانی نداریم، او کارش را بلدست و من هم افتخار می‌کنم که شاگرد او هستم.

سه‌شنبه این هفته باید مقابل پرسپولیس قرار بگیرید یعنی در کمتر از 4 روز باید در هفته نهم به میدان بروید.

(با خنده) خودمان هم از این برنامه سرگیجه گرفته‌ایم، بازی‌ها آنقدر فشرده است که ما هم نمی‌دانیم برنامه‌ریزی چگونه است! برای بازی با هند و گوام 20 روز لیگ را تعطیل می‌کنند در حالیکه تیم‌های باشگاهی ما خیلی راحت می‌توانند مقابل این تیم‌ها نتیجه بگیرند، به هرحال ما برای تیم ملی سر تعظیم فرود می‌آوریم و تابع تصمیم مسئولان هستیم.

این هفته بازی دشواری مقابل پرسپولیس هم دارید.

پرسپولیس هم مثل ما شرایطش یکسان است، آنها هم روز جمعه بازی کردند، معتقدم فشردگی لیگ کیفیت مسابقات را پایین می‌آورد اما به هر حال تمام تلاش خود را می‌کنیم تا با قدرت وارد میدان شویم. باید عادت کنیم که هر اتفاقی می‌افتد خود را آماده کرده باشیم.

سیاه‌جامگان مقابل تیم‌های بزرگ خوب نتیجه می‌گیرد، استقلال را شکست دادید، مقابل سپاهان به تساوی رسیدید و در این هفته به مصاف پرسپولیس می‌روید.

بازی کردن مقابل تیم‌های بزرگ به مراتب آسان‌تر است، وقتی مقابل تیم‌هایی چون پرسپولیس و استقلال قرار می‌گیریم بازیکنان انگیزه‌ای دو برابر دارند و این موضوع کار را برای مربیان آسان‌تر می‌کند، امتیاز دیدار مقابل پرسپولیس به ما خیلی کمک می‌کند تا بتوانیم جایگاه بهتری در جدول کسب کنیم.

پرسپولیسی‌ها اخیراً در غم از دست دادن کاپیتان خود به سر می‌برند، شرایط این تیم را با توجه به این موضوع چگونه ارزیابی می‌کنی؟

غم از دست دادن هادی نوروزی تنها مختص به پرسپولیس نیست بلکه به تمام لیگ باز می‌گردد و هنوز خود من در شوک هستم، این مسائل گوشزد می‌کند که باید قدر یکدیگر را وقتی در کنار هم هستیم بدانیم، به هر حال درگذشت نوروزی هم انگیزه بازیکنان پرسپولیس را بیشتر کرده تا بتوانند با پیروزی هدیه‌ای به او بدهند.

برنامه‌ای برای یاد و گرامیداشت نوروزی در زمین مسابقه داری؟

می‌خواهم کاری بکنم اما هم‌اکنون قصد رسانه‌ای کردن آن را ندارم، خوبی اینگونه کارها این است که افراد را سورپرایز کنی؛ هرچند که زنده نگه داشتن یاد و خاطره دوستانمان وظیفه ماست و کمترین کاری است که می‌توانیم انجام دهیم. از اینکه در اصفهان تماشاگران در دقیقه 24 نوروزی را تشویق کردم بسیار خوشحال شدم و این نشان می‌دهد که فرهنگ ما بسیار متمدن است.

حضور تماشاگران مشهدی در ورزشگاه با معضلی روبرو شده، فکر نمی‌کنی این مسئله باعث دلزدگی هواداران شود؟

من عاجزانه خواهش می‌کنم که مسئولان شرایط هواداران را در نظر بگیرند، اگر تماشاگری در ورزشگاه نباشد بازیکن هم رغبت نمی‌کند در زمین مسابقه بازی کند، اگر برادران (رئیس هیأت فوتبال خراسان) را ببینم و با او رو در رو شوم قطعاً از او به عنوان یک تماشاگر می‌خواهم که نگاهش به هواداران مثبت باشد چرا که اگر ما این هواداران را از دست بدهیم دیگر فوتبالمان کارش تمام است.

 

 

/3004

دیدگاه شما در مورد : سورپرایز مهاجم سابق استقلال برای هادی نوروزی

سورپرایز مهاجم سابق استقلال برای هادی نوروزی

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS