امروز یکشنبه 06 اسفند 1396
ساعت 03:00:27
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


اخبار شهرستان جویبار
چاپ

کد خبر : 27249

تاریخ انتشار : 20/07/1394 - 16:43

وزیر آموزش و پرورش در جلسه شورای اداری جویبار:

سیاست خارجی دولت یازدهم، ایران هراسی را از بین برد/مردم کاهش تورم را در زندگی خود احساس می‌کنند

وزیر آموزش و پرورش گفت: سیاست خارجی مؤثر دولت تدبیر و امید باعث شد که اسلام هراسی و ایران هراسی از بین برود.

سیاست خارجی دولت یازدهم، ایران هراسی را از بین برد/مردم کاهش تورم را در زندگی خود احساس می‌کنند

به گزارش خبرنگار جویباران، علی اصغر فانی بعد از ظهر امروز در جلسه شورای اداری شهرستان جویبار با تشکر از مسئولان این شهرستان به دلیل ارائه مشکلات، اظهار داشت: کلیه این مشکلات به دست شخص رئیس جمهور خواهد رسید تا اقدامات لازم انجام شود.

وی در ادامه با تعریف و تمجید از دولت تدبیر و امید، افزود: در طی دوسالی که این دولت بر سر کار بود اقدامات بسیار خوب و مؤثری انجام شد.

وزیر آموزش و پرورش با انتقاد از دولت دهم، عنوان کرد: ما هیچوقت یادمان نمی‌رود که در اواخر دولت گذشته بی ثباتی در سیاست‌های اقتصادی و سیاست‌های خارجی کشور را تا مرز بحران پیش برده بود.

وی افزود: امروز به دلیل سیاست‌های بسیار خوب دولت شاهد یک آرامش در جامعه هستیم.

فانی با طرح ادعایی جالب، اظهار کرد: سیاست‌های خارجی دولت تدبیر و امید باعث شده است که طرح ایران هراسی و اسلام هراسی از بین برود.

وی با بیان اینکه ایران امن ترین کشور منطقه است، افزود: ما دیگر شاهد ایران هراسی در جهان نخواهیم بود، چرا که بسیاری از کشور‌ها به این نتیجه رسیده‌اند که اگر بخواهند از تروریسم فاصله بگیرند باید به این کشور متصل شوند.

وزیر آموزش و پرورش سیاست‌های اقتصادی دولت یازدهم را بسیار مثبت ارزیابی کرد و گفت: امروز دیگر آن تورم کمر شکن را مشاهده نمیکنیم و ما توانستیم تورم را به 13 درصد برسانیم.

وی افزود: همه مردم این کاهش تورم را در زندگی خود احساس می‌کنند.

فانی در ادامه با تشکر از مجلس شورای اسلامی به دلیل تصویب کلیات طرح برجام، تأکید کرد: برجام یک حرکت خارجی بسیار خوب بوده است که ثمرات بسیاری برای ایران دارد.

وی در ادامه با بیان اینکه تمامی وعده‌هایی که از طرف رئیس جمهور داده شده است تا پایان سال 95 اجرایی خواهد شد، افزود: این دولت به همه وعده‌هایی که می‌دهد عمل می‌کند.

وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه وعده‌های ما کم است اما قابلیت اجرایی شدن دارد، اظهار داشت: اصرار آقای رئیس جمهور این است که اگر وعده‌ای داده می‌شود، قابلیت اجرایی داشته باشد.

وی در ادامه با اشاره به سند تحول نظام آموزشی، افزود: کار مطالعاتی این سند از سال 1381 انجام شده است و تمام تلاش ما این است که سند تحول نظام آموزشی در طول برنامه ششم اجرایی شود.

فانی به موضوع اهمیت حضور آموزش و پرورش در فضای مجازی نیز اشاره‌ای کرد و گفت: اقداماتی را در این حوزه انجام داده‌ایم که به موقع گزارش آن را به خدمت مردم عزیز خواهیم داد.

وی در پایان با اشاره به موضوع سیاست زدگی در آموزش و پرورش، خاطرنشان کرد: اعتقاد قلبی ما این است که آموزش و پرورش یک نهاد تربیتی است و نباید این نهاد به سمت سیاست زدگی پیش برود.

 

دیدگاه شما در مورد : سیاست خارجی دولت یازدهم، ایران هراسی را از بین برد/مردم کاهش تورم را در زندگی خود احساس می‌کنند

سیاست خارجی دولت یازدهم، ایران هراسی را از بین برد/مردم کاهش تورم را در زندگی خود احساس می‌کنند

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS