امروز یکشنبه 06 اسفند 1396
ساعت 02:58:26
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


اخبار شهرستان جویبار
چاپ

کد خبر : 27248

تاریخ انتشار : 20/07/1394 - 16:40

با حضور وزیر آموزش و پرورش

ششمین جلسه شورای اداری جویبار برگزار شد

ششمین جلسه شورای اداری جویبار با حضور وزیر آموزش و پرورش و کلیه مسئولان این شهرستان در مکان فرمانداری جویبار برگزار شد.

ششمین جلسه شورای اداری جویبار برگزار شد

به گزارش خبرنگار جویباران، ششمین جلسه شورای اداری شهرستان جویبار بعد از ظهر امروز با حضور وزیر آموزش و پرورش در مکان فرمانداری این شهرستان برگزار شد.

در ابتدای این جلسه فرماندار جویبار با خوش آمد گویی به رئیس جمهور و هیئت دولت به استان مازندران، اظهار داشت: امیدواریم حضور رئیس جمهور و هیئت دولت باعث شود تا مشکلات این استان هرچه سریعتر مرتع شود.

وی با تشکر از دکتر روحانی به دلیل نام بردن از شهرستان جویبار در سخنرانی امروز صبح، افزود: امیدواریم وعده رئیس جمهور در مورد ساخت سالن ورزشی در جویبار هرچه سریعتر محقق شود.

رضا گنجی در ادامه ویژگی‌ها، ظرفیت‌ها و استعدادهای این شهرستان را به وزیر آموزش و پرورش معرفی کرد و در پایان با اشاره به تعدادی از مشکلات اساسی جویبار، اظهار کرد: کمبود آب شرب و کشاورزی، عدم تکمیل پروژه‌های فرهنگی، عدم تکمیل طرح‌های هادی، خسارت‌های فراوان به دلیل بروز طوفان، زمین‌ خواری و نبود یک سالن ورزشی استاندارد از مهمترین مشکلات این شهرستان است که باید به گوش رئیس جمهور محترم برسد و مورد توجه جدی قرار بگیرد.

امام جمعه جویبار نیز در ادامه جلسه با تشکر از رئیس جمهور به دلیل نام بردن از جویبار و دادن وعده ساخت سالن ورزشی در این شهرستان، اظهار داشت: بیش از 90 درصد مردم جویبار به فنون کشتی آشنا هستند و بدون اغراق در هر خانه یک قهرمان وجود دارد اما یک سالن ورزشی استاندارد و در خور شأن این شهرستان احداث نشده است.

وی با اشاره به طوفان چند روز اخیر، افزود: برخی از مردم بعد از این طوفان از زندگی حداقلی نیز برخوردار نیستند که باید برای خسارات وارد شده تصمیم خوبی گرفته شود.

حجت الاسلام محمد اسماعیل قلی‌پور در ادامه به موضوع سیاست زدگی در آموزش و پرورش اشاره کرد و گفت: متاسفانه به دلیل برخی سیاست زدگی‌ها مدیران توانمند به دلیل همسو نبودن کنار گذاشته می‌شوند.

وی به ایجاد منشور ویژه آموزشی در آموزش و پرورش نیز اشاره‌ای کرد و در پایان خاطرنشان کرد: آموزش و پرورش به دلیل زات تربیتی خود باید حضوری مؤثر در فضای مجازی داشته باشد.

کمال علیپور نماینده مردم قائمشهر، سوادکوه، جویبار و سیمرغ نیز در ادامه جلسه با بیان اینکه عدم تکمیل پروژه‌های راه یکی از مشکلات اساسی جویبار است، اظهار داشت: شهرستان جویبار به دلیل عدم برخورداری از منابع اعتباری لازم مظلوم واقع شده است.

وی افزود: طبق محاسبات ما کلیه اعتباراتی که باید به جویبار تعلق بگیرد 17 میلیارد تومان است، اما به دلیل وجود اشتباهات در ضریب شاخص‌ها فقط 2 میلیارد به این شهرستان می‌رسد.

علیپور با بیان اینکه جویبار قطب کشاورزی استان مازندران است، تصریح کرد: این شهرستان با یک اعتبار کم اما برنامه‌ای جامع و مصوب، می‌تواند به منطقه یک گردشگری مازندران تبدیل شود.

وی در پایان با بیان اینکه دولت باید توجه ویژه ای به مباحث درمانی این شهرستان داشته باشد، عنوان کرد: مردم جویبار دریا را به خوبی می‌بینند اما در تهیه آب شرب دچار مشکل هستند که امیدواریم دولت به این موضوع مهم توجه کند.

به گزارش جویباران، در پایان نیز علی اصغر فانی وزیر آموزش و پرورش نیز صحبت‌هایی را انجام داد که در خبر بعدی به سمع و نظر شما خواهد رسید.

دیدگاه شما در مورد : ششمین جلسه شورای اداری جویبار برگزار شد

ششمین جلسه شورای اداری جویبار برگزار شد

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS