امروز یکشنبه 29 بهمن 1396
ساعت 06:25:26
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


آخرین اخبار
چاپ

کد خبر : 27117

تاریخ انتشار : 16/07/1394 - 17:02

سردار اشتری در حرم امام(ره):

پلیس تا پای جان برای اقتدار و امنیت کشور تلاش می‌کند

فرمانده نیروی انتظامی با اعلام اینکه تلاش و فعالیت نیروهای ناجا بر اساس اعتقاد است، گفت: پلیس تا پای جان برای اقتدار کشور و حفظ نظم و امنیت تلاش می‌کند.

جویباران ـبه گزارش خبرگزاری مهر،سردار حسین اشتری در مراسم تجدید میثاق کارکنان نیروی انتظامی با آرمان‌های حضرت امام (ره) با تسلیت حادثه منا، گفت: این حادثه امت اسلامی را داغدار کرد و نشان از بی‌لیاقتی، بی‌کفایتی و سوء‌مدیریت آل‌سعود دارد.

وی با اشاره به فرمایش مقام معظم رهبری در این باره، گفت: اگر چه اصل حادثه جای بررسی دارد، اما نگران‌کننده‌تر و آزاردهنده‌تر از اصل ماجرا، عدم همکاری مسئولان و حکام سعودی در امدادرسانی به مجروحان بود.

فرمانده نیروی انتظامی گفت: اگر امدادرسانی مدیریت شده و صحیح صورت می‌گرفت امروز درصد قابل توجهی از قربانیان در بین ما بودند.

وی ضمن تسلیت به خانواده‌های داغدار حادثه منا، هفته نیروی انتظامی را به تمامی کارکنان زحمتکش این سازمان تبریک گفت و افزود: هفته گرامیداشت نیروی انتظامی از ابتکارات خوبی بود که در دهه‌های گذشته با تدبیر و اذن مقام معظم رهبری پایه‌گذاری شده است.

سردار اشتری افزود: پس این هفته فرصتی است تا برای ما یادآوری شود برای چه در این مجموعه جمع شده‌ایم تا کارنامه عملکرد خود را به مردم ارائه دهیم و از نقطه ‌نظرات مردمی بهترین استفاده را کنیم.

فرمانده نیروی انتظامی گفت: شعار امسال هفته نیروی انتظامی، اقتدار پلیس، هم‌دلی و هم‌زبانی و امنیت و آرامش است؛ این شعار برنامه پیش‌روی یک‌ساله ما در برقراری و پایداری امنیت از نقطه صفر مرزی تا دل کلانشهرهاست.

وی در ادامه افزود: امروز نیروی انتظامی به دلیل اجتماعی‌محور بودن در انجام ماموریت‌ها، مردم را مشارکت می‌دهد و این مشارکت در تمام بخش‌ها اعم از پاسداشت مرزها، پلیس‌های تخصصی و حفظ و پایداری امنیت در درون شهرها معنا پیدا می‌کند.

سردار اشتری با اشاره به اینکه اقتدار، حرفه‌گرایی، دانش‌بنیانی و اخلاق‌مداری از اولویت‌های ما در اجرای ماموریت‌هایمان است، گفت: تلاش و فعالیت فرماندهان و کارکنان ناجا بر اساس اعتقاد است و ما تا پای جان برای اقتدار کشور و حفظ نظم و امنیت تلاش می‌کنیم.

در حاشیه این مراسم، سردار اشتری در جمع خبرنگاران در خصوص ارتقای انتظامی شهرستان ری نیز گفت: در این خصوص از مسئولان مربوطه درخواست‌هایی داشته‌ایم، ارتقای جایگاه فرماندهی انتظامی این شهر باید علاوه بر نظر ما با مجوز ستاد کل نیروهای مسلح صورت گیرد.

وی افزود: معتقدیم شهر ری از مناطق با اولویت نیروی انتظامی است و در این راستا اقدامات خوبی در زمینه امنیت و پایداری امنیت در این نقطه صورت گرفته است و ان‌شاء‌الله درباره ارتقای جایگاه فرماندهی نیروی انتظامی این شهرستان کارهای خوبی صورت خواهد گرفت.

سردار اشتری در پایان درباره نمره‌دهی به عملکرد نیروی انتظامی، گفت: نمره ما را مردم باید بدهند، ناجا برای حفظ آرامش مردم از هیچ خدمتی کوتاهی نمی‌کند، خدمتگزاری به مردم وظیفه ماست و امروز با تجدید عهد و میثاق با آرمان‌های امام خمینی(ره) و مقام معظم رهبری امیدواریم بتوانیم راه شهدا را به درستی ادامه دهیم.

 

 

 

3004

دیدگاه شما در مورد : پلیس تا پای جان برای اقتدار و امنیت کشور تلاش می‌کند

پلیس تا پای جان برای اقتدار و امنیت کشور تلاش می‌کند

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS