امروز چهار شنبه 02 اسفند 1396
ساعت 04:30:39
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


آخرین اخبار
چاپ

کد خبر : 27110

تاریخ انتشار : 16/07/1394 - 16:58

مدیرکل حفاظت محیط زیست گلستان:

رسانه ها از عوامل اصلی توسعه پایدار محیط زیست هستند

مدیرکل حفاظت محیط زیست گلستان از رسانه ها به عنوان یکی از عوامل اصلی توسعه پایدار محیط زیست نام برد.

جویباران ـبه گزارش خبرگزاری مهر، اسماعیل مهاجر صبح پنجشنبه در مراسم آغاز به کار یازدهمین نشست استانی خبرگزاری مهر و نخستین جشنواره ملی مهر غدیر که در گرگان برگزار می شود اظهار کرد: توسعه پایدار بدون حضور رسانه و ارتباطات دوسویه محقق نمی شود.

مهاجر با تاکید بر اینکه نسل آینده باید از همان منابعی که ما در اختیار داریم استفاده کنند افزود: نقش رسانه ها در این حوزه بر کسی پوشیده نیست.

وی گفت: آنچه رسانه را پایدار می کند صداقت در انتقال پیام ها به مخاطبان است و اگر رسانه ای صداقت نداشته باشد از پایداری در بین مردم برخوردار نخواهد بود.

وی تصریح کرد: رسانه با صداقت در ارسال پیام در بین مخاطبان جایگاه پیدا می کند، اعتماد به رسانه موجب تصمیم سازی و تصمیم گیری در له یا علیه یک موضوع می شود.

مدیرکل حفاظت محیط زیست گلستان ضمن توصیه رسانه ها به رعایت صداقت در خبررسانی گفت: صداقت به رسانه، قدرت، قوت، پیروزی و تسلط می بخشد.

تمجید از عملکرد خبرگزاری مهر

مهاجر در بخش دیگری از سخنان خود بیان کرد: امانتداری از صفات برجسته رسانه ها است و اگر امانتداری به خوبی انجام شود، بی اعتمادی به رسانه ها در بین مردم از بین می رود.

وی از خبرگزاری مهر به عنوان رسانه ای که کوشش مضاعفی در توسعه کمی و کیفی اخبار خود دارد نام برد و افزود: خبرگزاری مهر در تلاش است تا اخبار خود را در راستای افکار عمومی مردم منتشر کند و از این نظر می توان آن را از خبرگزاری های موفق نام برد.

وی برگزاری چنین نشست هایی را در هم افزایی دوستی موثر خواند و بیان کرد: گلستان سرزمین اقوام مختلف است و با حضور نماینده ولی فقیه در استان، مردم در کنار یکدیگر با وحدت زندگی می کنند و امیدواریم این وحدت به توسعه پایدار ختم شود.

یازهمین نشست استانی خبرگزاری مهر و نخستین جشنواره ملی مهر غدیر با حضور ۱۳۰ عکاس و خبرنگار از سراسر کشور در گرگان برگزار می شود.

 

 

 

3004

دیدگاه شما در مورد : رسانه ها از عوامل اصلی توسعه پایدار محیط زیست هستند

رسانه ها از عوامل اصلی توسعه پایدار محیط زیست هستند

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS