امروز جمعه 24 آذر 1396
ساعت 11:59:52
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


آخرین اخبار
چاپ

کد خبر : 27065

تاریخ انتشار : 16/07/1394 - 16:24

علی معلم در گفتگو با مهر:

جشن ترانه و موسیقی «حافظ» بعد از محرم و صفر برگزار می شود

علی معلم بیان کرد جشن «حافظ» در بخش ترانه و موسیقی بعد از محرم و صفر برگزار می‌شود.

جویباران ـ

علی معلم در گفتگو با خبرنگار مهر درباره زمان برگزاری جشن ترانه و موسیقی «حافظ» گفت: ضوابط برگزاری این جشن نوشته شده و جشن ترانه و موسیقی «حافظ» بعد از ماه محرم و صفر برگزار می‌شود.

وی با اشاره به اینکه شورای سیاست گذاری جشن ترانه و موسیقی «حافظ» انتخاب شده و قوانین اهدای جوایز نیز نوشته شده است، بیان کرد: تمام تلاش خود را می کنیم تا بتوانیم این جشن را بعد از محرم و صفر برگزار کنیم، اما در صورتی که شرایط مناسب در این زمان فراهم نشود، تا پایان سال جاری فرصتی را برای برگزاری جشن ترانه و موسیقی «حافظ» فراهم می کنیم.

تهیه کننده فیلم سینمایی «آل» درباره تغییر مکان برگزاری این جشن از حافظیه شیراز به تهران توضیح داد: شرایط  به گونه ای پیش رفت که تصمیم گرفتیم این جشن را در تهران برگزار کنیم، البته در تلاش هستیم تا بتوانیم یک برنامه موسیقی در محل حافظیه شیراز نیز داشته باشیم.

وی با اشاره به اینکه بخش خصوصی در برگزاری جشن هایی از این دست با مشکلاتی مواجه است، بیان کرد: قرار بود این برنامه در تابستان برگزار شود، اما یا سالن مناسب برای برگزار این برنامه وجود نداشت و یا اینکه سالن های موجود برنامه کنسرت های خود را بسته بودند.

این تهیه کننده و منتقد سینما با اشاره به اینکه دو پروژه سینمایی برای تولید در دست دارد، ادامه داد: یک پروژه سینمایی به کارگردانی حسن فتحی در دست دارم که نگارش آن به تازگی به پایان رسیده است، این فیلمنامه اقتباسی از یک رمان ایرانی است که در نهایت در صورت تایید فیلمنامه آن را به کارگردانی حسن فتحی جلوی دوربین می برم.

معلم در پایان گفت: پروژه دیگری نیز که در مرحله نگارش طرح است در دست دارم که در ژانر کمدی اکشن است. اگر فیلمنامه آن به خوبی نوشته شود، آن را جلوی دوربین می برم البته هنوز کارگردان مناسبی برای این کار انتخاب نکرده ام.

 

 

 

 

 

/3004

دیدگاه شما در مورد : جشن ترانه و موسیقی «حافظ» بعد از محرم و صفر برگزار می شود

جشن ترانه و موسیقی «حافظ» بعد از محرم و صفر برگزار می شود

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS