امروز دوشنبه 27 آذر 1396
ساعت 06:57:15
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


آخرین اخبار
چاپ

کد خبر : 27031

تاریخ انتشار : 15/07/1394 - 23:00

نمره کیفیت آب تهران

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان تهران گفت: در حال حاضر کیفیت آب تهران بسیار بالا است و می توان از ۲۰ نمره به آن نمره ۱۹ را داد.

جویباران ـ

خبرگزاری ایسنا: محمد پرورش در خصوص وضعیت کیفیت آب تهران اظهار کرد: بر اساس بررسی های معاون وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی برای کیفیت آب، فرآیند تولید به طور کامل ارزیابی شده و با توجه به اینکه امسال میزان بارندگی مطلوب بود توانتیم از آب سطحی بیشترین استفاده را کنیم.
 
وی با بیان اینکه کیفیت آب سطحی بسیار مطلوب است،گفت برای سال‌هایی که مشکل کمبود آب سطحی را داریم برنامه ریزی هایی را انجام داده ایم که بر این اساس دو پروژه را قرار است در رینگ تهران اجرایی کنیم.
 
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان تهران ادامه داد: قسمتی از پروژه قمر بنی هاشم انتقال آب از تصفیه کن به یافت‌آباد و از رینگ بعثت به ۱۶ سلمانیه است و با توجه به اینکه طرح سلیمانیه تا اواخر دی‌ماه به بهره‌برداری می‌رسد می توان گفت که بعد از آن سامانه شرق پایدار می‌شود.
 
پرورش درباره وضعیت دستگاه‌های تصفیه آب اظهار کرد: ترجیح ما این است که در این باره اظهار نظری نکنیم چرا که به محض ورود ما به این حوزه بخش خصوصی به کیفیت آب تهران ورود پیدا می‌کند لذا انتظار داریم که مراجع ذیربط به وضعیت این دستگاه ها رسیدگی کننند.
 
وی با بیان اینکه وظیفه ما تکمیل و استاندارد‌سازی کیفیت آب شرب است، گفت: در حال حاضر کیفیت آب تهران در وضعیت خوبی قرار دارد و در این مساله شک و شبه ای وجود ندارد.
 
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان تهران در خصوص آخرین وضعیت هوشمندسازی شبکه آب و فاضلاب،اظهار کرد:در حال حاضر بخش اعظمی از هوشمند سازی انجام شده است اما مساله قابل توجه این است که برای تکمیل این موضوع نیازمند اعتبار هستیم.
 
پرورش با بیان اینکه اصلی ترین مشکل تکمیل این پروژه مساله اقتصادی است،گفت: برای انجام هوشمندسازی و خرید تجهیزات نیازمند اعتبارات کافی هستیم چراکه درحال حاضر منابع تنها مختص هزینه های جاری می‌شود.
 
به گفته وی افزایش تعرفه آب برای حل مشکلات این صنعت و انجام پروژه ها می تواند بسیار راه گشا باشد چرا که در حال حاضر درآمدها جوابگوی رفع مشکلات نیست. 

/3004

دیدگاه شما در مورد : نمره کیفیت آب تهران

 نمره کیفیت آب تهران

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS