امروز سه شنبه 03 بهمن 1396
ساعت 15:32:20
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


آخرین اخبار
چاپ

کد خبر : 27009

تاریخ انتشار : 15/07/1394 - 22:44

ترافیک سنگین در جاده کرج - چالوس

ترافیک در قم - تهران عوارضی و کرج - چالوس سنگین گزارش شده است.

جویباران ـ

خبرگزاری مهر: آخرین وضعیت ترافیکی در محورهای برون شهری نشان می‌دهد که محور قم - تهران عوارضی با ترافیک سنگین و فشم - تهران و تهران - شهریار (دپو) با ترافیک نیمه سنگین مواجه است.
 
همچنین کرج - چالوس مقطع گچسر با ترافیک سنگین و آزادراه کرج - قزوین(ترمینال کلانتری)، کرج-چالوس(سد کرج)، آزادراه کرج - تهران پل کلاک، آزادراه قزوین - کرج (گلشهر) و کرج-چالوس(کندوان) با ترافیک نیمه سنگین روبرو است.
 
براین اساس، ساری - قائمشهر در استان مازندران و سنگر - کوچصفهان و منجیل - رودبار در استان گیلان با ترافیک نیمه سنگین مواجه است.
 
براساس‌ اطلاعات دوربین‌های نظارت تصویری و سامانه‌های هوشمند تردد شمار بر‌خط‌ ‌در حال حاضر غیر از محورهای مسدود و ممنوع ذکر شده در این گزارش بقیه محورهای مواصلاتی کشور باز است و تردد در آنها به‌ روال عادی ‌جریان دارد.
 
کل تردد ثبت‌شده‌ در شبانه‌روز گذشته براساس آخرین اطلاعات دریافتی از ۱۶۷۵ ترددشمار فعال در محورهای برون‌شهری، نسبت به روز قبل ۲.۵ درصد افزایش نشان می‌دهد؛ در همین مدت همچنین سهم وسایل نقلیه سنگین در ترافیک راه‌ها ۲۰ درصد، اوج تردد بین ساعات ۱۷ الی ۱۸ و کمترین تردد بین ساعات ۴ الی ۵ صبح صورت پذیرفته که هموطنان‌ با آگاهی از این موضوع می‌توانند ساعات مناسب‌تری را برای سفر انتخاب کنند.
 
‌پرترددترین جاده‌های کشور در ۲۴ ساعت گذشته
 
‌آزادراه کرج-تهران، آزادراه تهران-کرج، ‌‌‌ آزادراه کرج-قزوین،  آزادراه ‌قزوین-کرج، ‌ ‌آزادراه‌ ‌‌‌تهران-قم، ‌‌آزادراه ‌قم-تهران، آزادراه ساوه-‌تهران، آزادراه تهران-ساوه، مسیر پاکدشت-تهران‌ و تهران-پاکدشت، ‌محور‌های ‌تهران-شهریار‌ و شهریار-تهران، آزادراه زنجان-قزوین و محورهای تبریز-ایلخچی و ایلخچی-تبریز در ۲۴ ساعت گذشته بیشترین ترافیک را داشته‌اند. ‌‌‌‌‌‌‌
 
محدودیت تردد به دلیل عملیات کارگاه جاده‌ای
 
در باند شمالی آزادراه تهران ـ کرج ـ قزوین‌ مقطع واقع در استان البرز تا روز ۳۰ آبان ۹۴ ‌روزهای شنبه تا  سه‌شنبه هر هفته‌ از ساعت ۷ تا ۱۵ به غیر از روزهای چهارشنبه، پنجشنبه، جمعه و ایام تعطیلات رسمی به دلیل اجرای عملیات لکه‌گیری و روکش آسفالت حدفاصل ‌تیر ۲۰۰ تا پل کلاک‌ تردد همزمان با اجرای عملیات و با رعایت جوانب احتیاط انجام می‌شود.
 
در آزادراه تهران ـ قم و بالعکس تا پایان سال ۹۴ تردد هرگونه وانت بار، حدفاصل پل شهید کاظمی (آزادگان) تا خروجی حسن‌آباد و بالعکس ممنوع است؛ تردد از محورهای قدیم تهران-قم و احمدآباد مستوفی انجام می‌شود.
 
ممنوعیت تردد به‌ تفکیک یا اولویت وسایل نقلیه‌
 
در محور کرمان ـ راین ـ حسین آباد ـ جیرفت (ساردوئیه ـ جیرفت)، واقع در استان کرمان به‌ دلیل مداخله با ترافیک شهری‌ و تردد در جاذبه‌های گردشگری و عبور ۲۳ کیلومتری از مسیر فرعی، تردد خودروهای سنگین و حاملان فرآورده‌های نفتی ممنوع و مسیر جایگزین محور ترانزیت کرمان ـ دهبکری ـ جیرفت معرفی می‌‌شود؛ تردد وسایل نقلیه سواری در محور فوق بلامانع است.
 
ممنوعیت تردد به دلیل عملیات کارگاه جاده‌ای‌‌
 
‌محور سه راهی بیژن - پل حسین‌آباد واقع در استان کرمان از ساعت ۷ مورخ ۱۹ مهر لغایت ساعت ۲۴ مورخ ۲۲ مهرماه ۹۴ به مدت ۴ روز ‌به‌دلیل اجرای عملیات قیرپاشی و نگهداری‌ مسدود بوده و تردد از محور جیرفت - سه راهی بم - کرمان انجام می‌شود.  
 
محور بروجرد – اراک واقع دراستان لرستان ‌روز ۱۵ مهرماه ۹۴ ‌ساعت ۸ الی ۱۶ به‌ دلیل اجرای عملیات انفجار و ریزش برداری حدفاصل کیلومتر ۸۰۰+۲۹ تا ۳۰ ‌مسدود بوده و تردد از محور آزاد راه دورود - ازنا - اراک انجام می‌شود.
 
بزرگراه تهران ـ فیروزکوه واقع در استان تهران روزهای شنبه تا چهارشنبه هر هفته از ساعت ۸ الی ۱۸ به غیر از ایام تعطیلات رسمی به دلیل اجرای عملیات روکش آسفالت حدفاصل آبسرد تا پل شلمبه تردد با اعمال محدودیت ترافیکی در یک خط عبور (یک سوم مسیر) همزمان با اجرای عملیات، انجام می‌شود.
 
‌‌در محور هراز تونل جدید گردنه امامزاده هاشم‌ واقع در استان‌های تهران و مازندران از پنجم مهر تا ۳۰ مهرماه ۹۴ به‌ دلیل اجرای عملیات کارگاهی و ایمن‌سازی تونل‌ مسدود و تردد به صورت رفت و برگشت از گردنه امامزاده هاشم و محورهای فیروزکوه و کندوان انجام می‌شود.
 
‌محور هراز روزهای شنبه تا چهارشنبه هر هفته از ساعت ۸ الی ۱۸ به غیر از روزهای پنجشنبه، جمعه، بعد از ظهر روز سه‌شنبه و ایام تعطیلات رسمی به دلیل اجرای عملیات روکش آسفالت حدفاصل شهر آبعلی تا رستوران مرمر تردد با اعمال محدودیت ترافیکی در یک خط عبور (یک سوم مسیر) همزمان با اجرای عملیات، انجام می‌شود.
 
محور آزاد‌راه مشهد - باغچه (باند رفت و برگشت) ‌ واقع در استان خراسان رضوی تا روز ۳۰ آذر ۹۴ ساعت ۶ تا ۱۸ ‌به‌ دلیل اجرای عملیات آسفالت حفاظتی در کیلومتر صفر تا ۳۹ ‌تردد همزمان با اجرای عملیات و با محدودیت و رعایت احتیاط انجام می‌شود.
 
محور مشهد - چناران‌ واقع در استان خراسان رضوی‌ از مورخ ۵ مرداد لغایت ۳۰ مهر ۹۴ ساعت ۷ الی ۱۹ ‌به‌ دلیل اجرای عملیات مرمت و تعویض جداول و تیرهای روشنایی آسیب دیده ‌حدفاصل کیلومتر ۵ تا ۲۵ تردد همزمان با اجرای عملیات‌ با محدودیت و رعایت احتیاط از جاده دسترسی احداثی انجام می‌شود.
 
‌رانندگان با رعایت اصول ایمنی، سفری‌ مطمئن خواهند داشت؛ مدت زمان تردد در جاده‌ها از مبدأ تا رسیدن به مقصد هم بخشی از سفر است، بهتر است مسافران از این زمان هم برای بهره‌مندی سفر خود استفاده کنند و فقط به رسیدن به مقصد نیندیشند.

 

 

 

/3004

دیدگاه شما در مورد : ترافیک سنگین در جاده کرج - چالوس

 ترافیک سنگین در جاده کرج - چالوس

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS