امروز سه شنبه 03 بهمن 1396
ساعت 03:35:42
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


اخبار شهرستان جویبار
چاپ

کد خبر : 2696

تاریخ انتشار : 06/11/1392 - 08:30

اختصاصی / مربی تیم ملی کشتی آزاد در گفتگو با جویباران:

جویبار سرچشمه قهرمانان کشتی است / رسول خادم بهترین گزینه ریاست فدراسیون بود

مربی تیم ملی کشتی آزاد گفت: ورزش کشتی در جویبار همانند زندگی جاری است و این شهر سرچشمه قهرمانان بوده است.

جویبار سرچشمه قهرمانان کشتی است / رسول خادم بهترین گزینه ریاست فدراسیون بود

امیر توکلیان در گفتگو با خبرنگار ورزشی جویباران، به انتخاب شدن رسول خادم درریاست فدراسیون کشتی اشاره کرد و گفت: رسول خادم بهترین انتخاب وبهترین گزینه برای ریاست فدراسیون بود چرا که آقای خادم یک فرد بادانش است و جهان کشتی برای وی احترام خاصی قائل است.

وی انتقادات به سرمربی گری رسول خادم را عجولانه دانست و افزود: آقای رسول خادم هم توانایی اداره کشتی ، هم در ریاست فدراسیون و هم در کادر فنی را دارد، پس باید صبور باشیم چراکه مطمئنا با توانایی های که خادم دارد در آینده نتایج درخشانی را از تیم ملی کشتی آزاد مشاهده خواهیم کرد.

این مربی تیم ملی کشتی آزاد در خصوص انتخاب شدن جویبار به عنوان پایتخت کشتی، اظهار داشت: جویبار سرچشمه قهرمانان کشتی است زیرا ورزش کشتی در جویبار یعنی زندگی به همین خاطر ما هم همانند همه جهانیان برای این زندگی احترام خاصی قائل هستیم.

توکلیان به شرایط کشتی گیران جویباری در اردوی تیم ملی اشاره کرد و گفت: رضا یزدانی با تمرینات فشرده و منظم خود را برای مسابقات جام جهانی آماده می کند و به دلیل اینکه وی نسبت به کشتی گیران دیگر به خاطر مسابقات لیگ تمرینات کمتری داشت و از آمادگی کافی برخوردار نبود با نظرکادر فنی در مسابقات جام تختی شرکت نخواهد کرد.

وی افزود: مسعود اسماعیل پور، عزت الله اکبری و کمیل قاسمی سه کشتی گیر دیگر جویبار هم به دلیل بهتر بودن شرایط بدنی خود را برای مسابقات جام تختی آماده می کنند.

کشتی گیر اسبق تیم ملی در پایان تغییرات در اوزان و قوانین کشتی را مناسب دانست و خاطر نشان کرد: به نظر بنده تغییر در اوزان و قوانین کشتی باعث هجومی تر شدن این رشته ورزشی شده است که این مسئله هم به نفع کشتی ایران و هم به نفع کشتی جهان خواهد بود.

انتهای پیام / م.ف

دیدگاه شما در مورد : جویبار سرچشمه قهرمانان کشتی است / رسول خادم بهترین گزینه ریاست فدراسیون بود

جویبار سرچشمه قهرمانان کشتی است / رسول خادم بهترین گزینه ریاست فدراسیون بود

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS