امروز دوشنبه 27 آذر 1396
ساعت 20:20:51
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


اخبار شهرستان جویبار
چاپ

کد خبر : 26836

تاریخ انتشار : 13/07/1394 - 09:32

فرماندار جویبار:

مسئولان استان باید حق شهرستان جویبار را بدهند/مازندران با تمام داشته‌هایش پیشرفت نکرده است

فرماندار جویبار گفت: با توجه به سفر رئیس جمهور به مازندران در روزهای آتی، تمام سعی ما این است که حق شهرستان جویبار را دریافت کنیم.

مسئولان استان باید حق شهرستان جویبار را بدهند/مازندران با تمام داشته‌هایش پیشرفت نکرده است

رضا گنجی در گفت‌وگو با خبرنگار جویباران، با اشاره به سفر رئیس جمهور به استان مازندران، اظهارداشت: تمام خواسته ما در این سفر از رئیس جمهور محترم این است که حق شهرستان جویبار داده شود.

وی افزود: جویبار با همه توانمندی‌های خود در بحث زیرساخت‌ها بسیار مشکل دارد.

فرماندار جویبار با اشاره به مصوبات متعدد در دولت گذشته، تصریح کرد: مصوباتی که در دولت‌های گذشته تصویب شده است ولی اجرایی نشد را چه کسی می‌خواهد پیگیری کند.

وی با بیان اینکه مقصر اجرایی نشدن مصوبات مدیران استانی هستند، افزود: در استانی مثل همدان بیش از 78 درصد مصوبات اجرایی شد اما در مازندران فقط 16 درصد از مصوبات به مرحله اجرا رسید.

گنجی به برخی از مصوبات مهمی که اجرایی نشد اشاره کرد و گفت: ساخت پایانه صادراتی گل و گیاه، ساخت شهرک ورزشی المپیک و چندین طرح مهم دیگر از جمله مصوبات سفرهای دولت بود که متاسفانه اجرایی نشد.

وی با انتقاد از دادن طرح‌هایی بدون برنامه، افزود: متاسفانه طرح‌های مختلفی در دولت‌های گذشته داده شد اما هیچکدام از این طرح‌ها برنامه جامعی نداشت به همین دلیل این طرح‌ها اجرایی نشده‌اند.

فرماندار جویبار با بیان اینکه ما با داشته‌های فراوان عقب مانده‌ایم، اظهار کرد: مازندران منبع فرصت‌های از دست رفته است، این استان همه چیز برای پیشرفت دارد اما از این داشته‌هایمان استفاده نمی‌شود.

وی با اشاره به حضور میلیونی مسافران به مازندران تأکید کرد: حضور این تعداد مسافر و این ظرفیت بالای گردشگری تا به امروز چه آورده ای برای ما داشته است؟

گنجی ادامه داد: به دلیل نداشتن برنامه جامع، از حضور این تعداد مسافر استفاده کافی انجام نمی‌شود.

وی احداث شهرک بازیافت ضایعات را تنها طرح با برنامه معرفی کرد و افزود: مسئولان استانی و نمایندگان محترم باید پیگیری‌ها لازم را برای اجرایی کردن این طرح انجام دهند چرا که اجرایی کردن این طرح زمینه شغلی بسیاری را فراهم خواهد کرد.

فرماندار جویبار با بیان اینکه مردم جویبار از کار کردن فرار نمی‌کنند، عنوان کرد: اگر شهرستان جویبار پایین ترین نرخ بیکاری را در استان مازندران دارد به این دلیل است که مردم این شهرستان از کار کردن فرار نمی‌کنند و همه کارهای ممکن را برای کسب روزی حلال انجام می‌دهند.

گنجی در پایان با تأکید بر اینکه چانه زنی‌های لازم برای ساخت سالن پنج هزار نفره انجام شده است، خاطرنشان کرد: ساخت سالن پنج هزار نفره در جویبار مورد تأیید دولت قرار گرفته و قرار است اعتبارات لازم در این مورد تأمین شود.

دیدگاه شما در مورد : مسئولان استان باید حق شهرستان جویبار را بدهند/مازندران با تمام داشته‌هایش پیشرفت نکرده است

مسئولان استان باید حق شهرستان جویبار را بدهند/مازندران با تمام داشته‌هایش پیشرفت نکرده است

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS