امروز دوشنبه 30 بهمن 1396
ساعت 07:37:28
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


آخرین اخبار
چاپ

کد خبر : 26802

تاریخ انتشار : 13/07/1394 - 08:03

دفاع روزنامه اصلاح طلب از شعار «مرگ بر آمریکا»

به گزارش جویباران، سرمقاله نویس روزنامه ابتکار در بخشی از یادداشت خود نوشت:

آمریکا در قرن شمسی کنونی در حق ملت ایران ستمهای زیادی را به ناحق روا داشت. برخی ازاین رفتارهای ظالمانه را خود مسئولان آمریکایی پذیرفتند و به آنها اعتراف کردند. از جمله کودتا علیه دولت مردمی و دموکراتیک دکتر مصدق و برگرداندن حکومت مستبد سلطنتی پهلوی را به قدرت که وزیر اسبق خارجه آمریکا صراحتا به آن اعتراف کرد. اما چه فایده نوشداروی پس از مرگ سهراب بود و آمریکاییان هیچگاه ازاین رفتارهای خود دست بردار نیستند.
 
در جنگ نابرابر دنیا علیه ایران پشتیبان اصلی دولت بعثی آمریکا بود.همو بود که ناو هواپیمابرش مسافران بیگناه ایرانی را برفراز دریا هدف قرار داد و آنان را طعمه کوسه‌ها نمود. همو بود که ایران را محور شرارت معرفی نمود و قدر قدرت ایران را در ساقط نمودن طالبان به فراموشی سپرد.
 
آمریکا دائما از گزینه نظامی علیه ایران سخن به میان آورده و نظام ظالمانه تحریم‌های کمرشکن را بر ملت ایران تحمیل کرد.چون آمریکا خان دهکده است و هر چه گفته کدخدایان منفعل و منفعت طلب غربی و شرقی و همسایگان بد جنس آسیایی علیه ایران او را همراهی کرده اند.دایما با تهمت‌های ضد حقوق بشر و حامی تروریست و ... اذهان دنیا را علیه ایران برانگیخته است. قدرت دارد و پول و زور و امکانات و رسانه دارد .به نظر شما مخالفان محترم و اصلا به نظر رییس جمهور محترم آمریکا ایران در برابر این همه ستم چه واکنشی از خود نشان دهد.
 
مردم ایران که علیه مردم آمریکا شعار نمی‌دهند در اتفاق یازدهم سپتامبر حتا با آنان همدردی کردند و بارها مسئولان ایرانی گفته‌اند که با مردم آمریکا دشمنی ندارند. بلکه آنچه مورد اعتراض و خشم ایرانیان است همان سیاست‌ها و راهبردهای ستمگرانه دول آمریکایی است که در قرن اخیر علیه کشور و مردم ایران با فشار لابی‌های صهیونیستی صورت گرفته است.
 
این شعار نشان هوشمندی ملت ایران است که می‌گویند ما تسلیم ظلم نخواهیم شد. البته دشمنی و دوستی ملت‌ها ابدی نیست.آمریکا باید بداند با ملتی نجیب و شریف و دوست داشتنی سروکار دارد. 
 

به همان میزان هم باهوش و تا پای جان فداکار برای دفاع از کشور ایستاده‌اند. بنابراین اگر در پی آن هستند که این شعار‌ها از زبان این مردم جاری نشود بهتر است در مشی خود تجدید نظر کند. تا زمانی که گزینه‌های شما روی میز است زبان مردم ایران به این شعارها تیز است...

منبع : رجا نیوز
دیدگاه شما در مورد : دفاع روزنامه اصلاح طلب از شعار «مرگ بر آمریکا»

دفاع روزنامه اصلاح طلب از شعار «مرگ بر آمریکا»

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS