امروز جمعه 24 آذر 1396
ساعت 06:09:00
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


اسلاید شو
چاپ

کد خبر : 26745

تاریخ انتشار : 06/07/1394 - 11:45

فرمانده سپاه کربلای مازندران:

برخی‌ها علاقه‌ای به فاش شدن چهره آمریکا در ایران ندارند

فرمانده سپاه کربلای مازندران با بیان اینکه برخی‌ها علاقه‌ای به فاش شدن چهره آمریکا در ایران ندارند، گفت: هدف دشمن ایجاد جامعه دو‌قطبی در ایران است.

برخی‌ها علاقه‌ای به فاش شدن چهره آمریکا در ایران ندارند

به گزارش جویباران، به نقل از فارس، سردار محمد‌حسین بابایی بعد از ظهر امروز در جمع رزمندگان شهرستان سوادکوه با اشاره به اینکه شناخت دشمن از مهم‌ترین شاخص‌های موفقیت در مبارزه با آن است، گفت: تبیین چهره دشمن برای مردم از وظایف ما است و امام راحل در 50 سال قبل، آمریکا را دشمن اصلی ما ذکر کردند و برخی‌ها مانند انجمن حجتیه در معرفی دشمنان آدرس غلط دادند و برخی‌ها قصد دارند دشمن اصلی فراموش شود و آمریکا اساس مشکلات جهان امروز ما است.

* آمریکا مرکز فرماندهی راهبردی جنگ عراق بر علیه ایران بود

وی با بیان اینکه جنگ تحمیلی از زمان شاه و توسط آمریکایی‌ها به منظور دست‌یابی به اهداف آنان برای دوران سقوط رژیم پهلوی برنامه‌ریزی شد، افزود: آمریکا برای بعد از حکومت پهلوی گزینه‌هایی را مانند ایجاد جنگ داخلی، تحریم و محاصره اقتصادی، کودتا و حمله به ایران را برنامه‌ریزی کرد.

فرمانده سپاه کربلای مازندران با تأکید بر اینکه، صدام با حمایت و قول همکاری همه‌جانبه آمریکا به ایران حمله کرد، خاطرنشان کرد: آمریکا مرکز فرماندهی راهبردی جنگ عراق بر علیه ایران بود و کشتار حاجیان ایران در سال 66 با طراحی و دستور و مشارکت آمریکا اجرا شد و هنوز ابعاد حادثه اخیر در منا هم مشخص نشده است.

* برخی‌ها علاقه‌ای به فاش شدن چهره آمریکا در ایران ندارند

بابایی به برنامه‌های آمریکا بعد از جنگ تحمیلی علیه ایران اشاره کرد و با بیان اینکه یار‌گیری از انسان‌های ضعیف‌النفس و انسان‌های مریض کرم‌زده داخلی در دستور کار بعد از جنگ تحمیلی آمریکا قرار گرفت و فتنه سال‌های 78 و 88 را به وجود آوردند، اظهار کرد: آمریکا رهبر برخی‌ها در داخل کشور است و آنان علاقه‌ای به فاش شدن چهره آمریکا برای مردم ندارند و شیطان وقتی زمینه را در انسان مناسب ببیند از او یار‌گیری خواهد کرد.

وی با بیان اینکه فتنه‌های سال‌های اخیر با حضور به‌موقع مردم و سپاه خنثی شد، ادامه داد: رهبران فتنه‌ سال 88 در ایران نبودند و هنوز در آمریکا هستند.

فرمانده سپاه کربلای مازندران با یاد‌آوری اینکه حادثه عاشورای سال 88 موجب شد که جامعه به این نتیجه برسد که چالش انتخابات سال 88 دعوای احمدی‌نژاد با موسوی نبود بلکه موضوع اصل نظام جمهوری اسلامی ایران بدون توجه به رأی کاندیدا‌ها بود، بیان کرد: ولی‌فقیه مظهر اصول‌گرایی بوده و اصول ما ثابت است و به فرموده امام علی (ع)، باید ابتدا حق را بشناسیم و سپس دیگران را با آن بسنجیم.

* نفوذ اقتصادی دشمن در کشور اتفاق افتاده است

بابایی با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری در جمع 2 هزار فرمانده سپاه به لزوم هوشیاری و بصیرت سپاه و شناخت دشمن و تأکید بر جلوگیری از نفوذ دشمن، خاطرنشان کرد: امروز نفوذ اقتصادی دشمن در کشور اتفاق افتاده است و به عنوان یک شهروند می‌پرسم که مسئول جلوگیری از واردات محصولاتی که در داخل تولید می‌شود کیست یا چه کسانی باید با قاچاق کالا مبارزه کنند تا کارخانجات ما ور‌شکست نشوند.

وی با اشاره به دیدگاه‌های مقام معظم رهبری درباره منع مذاکره با آمریکا درباره مسائل منطقه‌ای یا توجه به اجرای کنسرت در دانشگاه‌ها، تصریح کرد: برخی‌ها غلط می‌کنند موضوع مذاکره با آمریکا در مسائل منطقه‌ای یا تأکید بر اجرای کنسرت در دانشگاه‌ها را که با اختلاط و رقص همراه است، مطرح و قبح‌زدایی می‌کنند.

فرمانده سپاه کربلای مازندران با بیان اینکه امروز هم دشمن اصلی ما آمریکا است و اقتصاد و فرهنگ و سیاست مقاومتی باید در اولویت فعالیت‌ها باشد، گفت: ایجاد جامعه دو‌قطبی در ایران از اهداف دشمن است و ما سعی می‌کنیم تا همه پشت سر رهبری حرکت کنیم.

دیدگاه شما در مورد : برخی‌ها علاقه‌ای به فاش شدن چهره آمریکا در ایران ندارند

برخی‌ها علاقه‌ای به فاش شدن چهره آمریکا در ایران ندارند

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS