امروز سه شنبه 01 اسفند 1396
ساعت 07:08:06
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


آخرین اخبار
چاپ

کد خبر : 26526

تاریخ انتشار : 19/06/1394 - 22:30

تکرار اظهارات عجیب وزیر کشور این بار از زبان مشاور ارشد:

تلاش برای جدی شدن شوخی نابجای وزیر کشور / شوخی وزیر کشور با سلامت انتخابات نهادینه می شود!

چند روز بعد از این سخنان عجیب وزیر کشور و شوخی ایشان با سلامت انتخابات کشور، فریدون همتی، مشاور ارشد وزیر کشور در گفت و گو با تهران نیوز با تکرار سخن نسنجیده وزیر کشور بیان داشت: تجربه بعد از انقلاب نشان داده دولت ها ۲دوره سرکار بودند تا برنامه های خود را تکمیل کنند.

جویباران ـ

به گزارش پایگاه 598،در هفته دولت وزیر کشور در گفت‌وگویی با پایگاه اطلاع‌رسانی دولت در پاسخ به سوالی درباره آماده شدن گزارش تفریغ از عملکرد ۲ ساله وزارت کشور و اینکه تاکنون که عمر دولت به نیمه رسیده چقدر از اهداف و برنامه‌های این وزارتخانه عملیاتی شده است؟ گفت: «البته عمر این دولت، به نیمه نرسیده، یک‌چهارم آن سپری شده! آقای روحانی قرار است ۸ سال رئیس‌جمهور باشند!» 

این سخن وزیر کشور به عنوان بالاترین مقام وزارت خانه ای که خود مسئول برگزاری انتخابات در کشور است با واکنش و انتقادات بسیاری روبرو شد و منتقدین بر این باور بودند که این گونه از اظهار نظرهای نسنجیده باعث ایجاد شائبه و نیز سلب اعتماد عمومی از دولت در برگزاری انتخابات ها می شود و سلامت انتخابات را هدف می گیرد.

به دنبال افزایش این انتقادات وزیر کشور در برنامه نگاه یک با بیان جمله کوتاه شوخی کردم بسنده کرد و گفت: در مصاحبه ای گفته شد و به من گفتند که نیمی ازدولت تمام شده چه کار کرده اید؟ که من با شوخی و خنده گفتم از کجا معلوم که نیمی از آن تمام شده اگر هشت سال باشد می شود یک چهارم که این شوخی بود.

اما چند روز بعد از این سخنان عجیب وزیر کشور و شوخی ایشان با سلامت انتخابات کشور،  فریدون همتی، مشاور ارشد وزیر کشور در گفت و گو با تهران نیوز با تکرار سخن نسنجیده وزیر کشور بیان داشت: تجربه بعد از انقلاب نشان داده دولت ها ۲دوره سرکار بودند تا برنامه های خود را تکمیل کنند، انتظار می رفت رسانه ها و بعضی از آقایان که به این موضوع حساسیت نشان دادند، توجه می کردند که ما قانون اساسی داریم.

مشاور وزیر کشور در خصوص اظهارات جنجال برانگیز وزیر کشور مبنی بر ۸ ساله بودن ریاست جمهوری دکترروحانی، گفت: بگذارید این شوخی ها انجام شود، شوخی اشکال ندارد.

وی در پاسخ به این سوال که ” آیا می شود با مسائل کلان کشور شوخی کرد؟ ” اظهار کرد: در سطوح مختلف می شود فرهنگ شوخی را تقویت و نهادینه کرد؛ همان طوری که شوخی بین ما به صورت ۲ یا ۳ نفره و البته در سطح اجتماعی رایج است.

با تداوم اینگونه اظهار نظرها از سوی مجری انتخابات به عنوان بالاترین مقام برای صیانت از آراء مردم نگرانی ها از جدی شدن و نهادینه شدن شوخی نابجای وزیر کشور بیش از پیش احساس می شود.

 

/3004

دیدگاه شما در مورد : تلاش برای جدی شدن شوخی نابجای وزیر کشور / شوخی وزیر کشور با سلامت انتخابات نهادینه می شود!

 تلاش برای جدی شدن شوخی نابجای وزیر کشور / شوخی وزیر کشور با سلامت انتخابات نهادینه می شود!

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS