امروز شنبه 30 دی 1396
ساعت 22:16:26
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


آخرین اخبار
چاپ

کد خبر : 26522

تاریخ انتشار : 19/06/1394 - 22:27

مادر شهیدان کارکوب زاده خطاب به همسر آقای هاشمی رفسنجانی:

شهدا حافظان انقلاب اند نه خانواده هاشمی / دعای مادر شهید کارکوب زاده برای عفت مرعشی

در بخشی از نامه مادر شهیدان کارکوب زاده آمده است: "مگر خانواده شما در اجرای قانون چه فرقی با دیگر خانواده ها دارد؟ شما و خانواده آقای هاشمی طوری رفتار میکنید که انگار به صاحبان اصلی انقلاب ظلم شده است، در حالی که مدافعان و صاحبان اصلی انقلاب شهدا هستند. شما به چه جراتی خود و خانواده ی خود را جدای از قانون میدانید و از عمل به آن سرباز می زنید."

جویباران ـ

به گزارش پایگاه 598،مادر شهیدان عبدالجلیل، خلیل و منصور کارکوب‌زاده در نامه ای خطاب به همسر آقای هاشمی رفسنجانی که در این روزها به بهانه بازداشت یکی دیگر از فرزندانش به دنبال حاشیه سازی های فراوان می باشد توصیه هایی را بیان نمودند. متن این نامه که در اختیار پایگاه 598 قرار گرفته است در ادامه می آید:
 

بسم الله الرحمن الرحیم

خانم عفت مرعشی همسر آقای هاشمی رفسنجانی
سلام علیکم

این روزها خبر اعتراض شدید شما، نسبت به حکم پسرتان مهدی هاشمی را در روزنامه و در اخبار دیدم. من کاری به درست یا غلط بودن حکم صادره از سوی قوه قضائیه ندارم. اگر حکم صادره، صحیح است، پس این همه سر و صدا از طرف شما برای چیست؟

و اگر حکم صادره از نظر شما اشتباه است، حق اعتراض مسالمت آمیز طبق قانون برای شما محفوظ است و پس از طی مراحل قانونی روند اعتراض، باید شما و خانواده هاشمی به قانون تمکین کنید.

مگر خانواده شما در اجرای قانون چه فرقی با دیگر خانواده ها دارد؟ شما و خانواده آقای هاشمی طوری رفتار میکنید که انگار به صاحبان اصلی انقلاب ظلم شده است، در حالی که مدافعان و صاحبان اصلی انقلاب شهدا هستند. شما به چه جراتی خود و خانواده ی خود را جدای از قانون میدانید و از عمل به آن سرباز می زنید. من به شما نصیحت میکنم که هرگونه آسیب رساندن به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، چه با زبان باشد چه با عمل، توهین و خیانت به حضرت امام و خون مطهر شهداست.

هنوز ما خانواده های شهدا، کارهای شما و خانواده تان را در سال 1388 فراموش نکرده ایم که چه طور خون به دل رهبر عزیزمان شد.

خانم مرعشی، این اعتقاد من است که شهدا مدافعان و حافظان این انقلاب هستند و این انقلاب را نگه می دارند نه شما و خانواده هاشمی.

با نقل یک خاطره نامه ام را به پایان می رسانم. روزی در محضر مقام معظم رهبری بودم. ایشان فرمودند: خانم کارکوب زاده دعا کنید. من عرض کردم: آقا جان، دعا میکنم خوب ها خوبتر شوند و آنها که خوب نیستند خدا کمکشان کند تا خوب شوند ولی آنهایی که نمیخواهند خوب بشوند خدا خلاصشان کند که مملکت ما خلوت بشود و ایشان آمین گفتند.

خانم مرعشی من هم از خدا میخواهم خدا کمکتان کند که خوب شوید.
 
مادر شهیدان کارکوب زاده

 

 

/3004

دیدگاه شما در مورد : شهدا حافظان انقلاب اند نه خانواده هاشمی / دعای مادر شهید کارکوب زاده برای عفت مرعشی

 شهدا حافظان انقلاب اند نه خانواده هاشمی / دعای مادر شهید کارکوب زاده برای عفت مرعشی

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS