امروز شنبه 25 آذر 1396
ساعت 22:05:35
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


آخرین اخبار
چاپ

کد خبر : 26502

تاریخ انتشار : 19/06/1394 - 07:53

تصاویر دیده نشده از تست گریم تنابنده در محمد(ص)+تصاویر

تصاویر دیده نشده از گریم محسن تنابنده در نقش "ساموئل" که در فیلم حضرت محمد رسول الله (ص) به ایفای نقش پرداخته است.

جویباران ـبه گزارش پایگاه 598، محسن تنابنده که در نقش "ساموئل" در فیلم حضرت محمد رسول الله به ایفای نقش پرداخته است، تصاویری از گریم  آن  و یادداشت محسن تنابنده در خصوص نقش اش را در زیر مشاهده می کنیم :

چیزی که بیش از همه در این اثر من را تحت تاثیر قرار داد، اخلاق و منش بسیار حرفهای گروه خارجی این فیلم بود و اصلا اینگونه نبود که ما منتظر فراهم شدن شرایط آنها باشیم، بلکه آنها در زمان کاری خودشان بسیار منظم و دقیق کار میکردند. حضور این گروه و تجهیزاتی که با خود به همراه آورده بودند، برای ما که در سینمایی لاغر و فقیر به لحاظ اجرایی فعالیت کرده ایم و همیشه با اندکی پول و کمک چند رفیق، دست به تولید فیلم میزنیم، جذاب بود. به هر حال، حضور این چهره های بین المللی و اخلاق و دانش و تخصصشان، انسان را تحت تاثیر قرار میداد.

 به نظرم کارگردانی قبل از هر ویژگی فنی، متاثر از تدبیر است و آقای مجیدی جز کارگردانان مدبری هستند که من با آنها کار کرده ام. ایشان گام اول را که انتخاب بازیگران است، معمولا خیلی خوب و به درستی انجام میدهد و در واقع تلاش میکند با انتخابهای درست، سر صحنه خیلی عذاب نکشد! ضمن آن که اینگونه نیست که بازیگری را به صرف داشتن گیشه انتخاب کند، معمولا انتخابهای ایشان با توجه به فضای قصه و نوع کار است و به خاطر همین است که به عنوان بیننده همیشه در آثار ایشان، وحدت و انسجام خوبی میبینید. آقای مجیدی اولین کارگردان سینمای ایران است که فیلمش به رقابتهای اسکار پا نهاده و عموم فیلمهایش پخش جهانی وسیعی داشته و به همه اینها باید جنس سینمای او را اضافه کنم که من این نوع سینما را بسیار دوست دارم. ایشان سکانسهای حسی و عاطفی را به عمیق ترین شکل ممکن درک میکند و به تصویر می کشد و میتوانم بگویم زبان سینما را به شکل تصویری تری نسبت به بسیاری که من با آنها کار کردهام، میشناسد و بار مفاهیم فیلمهایش عمدتا روی تصاویر است و بنابراین، فیلمهایی واقعا دیدنی میسازد، آن هم در سینمایی که عمدتا فیلمها شنیدنی هستند تا دیدنی!


منبع: میزان

/3004

دیدگاه شما در مورد : تصاویر دیده نشده از تست گریم تنابنده در محمد(ص)+تصاویر

 تصاویر دیده نشده از تست گریم تنابنده در محمد(ص)+تصاویر

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS