امروز شنبه 25 آذر 1396
ساعت 06:41:56
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


آخرین اخبار
چاپ

کد خبر : 26469

تاریخ انتشار : 18/06/1394 - 16:10

قابل توجه آقای مالک! کنفرانس خبری به نام ورزش، به کام سیاست؟!

مالک باشگاه ورزشی صنعت ساری تبلیغات خودش را برای انتخابات مجلس از نخستین کنفرانس خبری‌اش آغاز کرد!

جویباران ـبه گزارش بلاغ،

مازند اسپرت ؛ تیم صنعت ساری با پشت سر گذاشتن شرایط بدی که دامنگیرش شده بود با همت و تلاش مدیرکل ورزش و جوانان مازندران وارد مرحله جدیدی شد، مرحله‌ای که به‌نظر می‌رسد با گماردن افراد سیاسی ذهن همه فوتبال‌دوستان را مشغول کرده است.

طوری که همه فکر می‌کنند تعامل فوتبال و سیاست با نمایش مسائل سیاسی در میادین فوتبال از کنفرانس خبری مدیرعامل تیم کلید خورد، جایی که البته طبق انتظار، بیشتر خبرنگاران حاضر در کنفرانس سیاسی بودند و بهتر است بگوییم خبرنگار تخصصی به‌دلیل حضور اکثریت دوستان سیاسی، این کنفرانس را تحریم کردند.

باید بگوییم متاسفانه حضور افراد سیاسی آن‌هم در آستانه یک رفراندوم بزرگ سیاسی به‌دلیل عدم وجود نگاه حرفه‌ای در ورزش ایران اپیدمی شده و ظاهراً کاری هم برای رویارویی با این پدیده بزرگ انجام نمی‌گیرد.

یکی از اتفاقات جالب این کنفرانس عجیب، تغییر نام باشگاه «صنعت ساری» به «جوان ساری» است که واکنش خیلی از هواداران ساروی را به‌دنبال داشت، گویا مالک جدید صنعت ساری فراموش کرده است که این تیم با این نام، چند سالی بود که در قلب مردم جا باز کرده و عوض کردن اسم تیمی محبوب، آن هم به شکلی که بی‌ربط به روزهای انتخابات نیست، در نوع خودش حرکتی کودکانه به حساب می‌آید.

اما روی سخن‌مان با نماینده جوان مرکز استان و مدیرعامل منتخبش جناب باقرزادگان است؛ حالا که تیم صنعت ساری توسط شما در حال شکل گرفتن است و از شرایط بد گذشته خارج شده، هواداران این تیم و اهالی فوتبال استان تحت هیچ شرایطی حاضر نیستند که اشتباه دیگری را در بحث مدیریتی این تیم شاهد باشند اما متاسفانه باید گفت: «سالی که نکوست از بهارش پیداست.»


و اما حرف آخر؛ جناب حسین زادگان! ضمن تشکر و سپاس به‌خاطر تمام زحماتی که بابت تیم صنعت ساری و خارج شدن این تیم از شرایط اسفبار گذشته متحمل شدید، و باور داریم چه بسا اگر ورود شخص جنابعالی نبود نماینده فوتبال مرکز استان در لیگ دو کشور به مرز نابودی می‌رسید، به‌دلیل اینکه موفقیت‌های شما در ورزش استان ادامه داشته باشد، برادرانه می‌گوییم از ورود افراد سیاسی که مسلم است با چه اهدافی پا به این عرصه می‌گذارند، پرهیز کنید، هرچند هر زحمتی برای شما کشیده باشند.

/3004

دیدگاه شما در مورد : قابل توجه آقای مالک! کنفرانس خبری به نام ورزش، به کام سیاست؟!

قابل توجه آقای مالک! کنفرانس خبری به نام ورزش، به کام سیاست؟!

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS