امروز دوشنبه 27 آذر 1396
ساعت 18:24:01
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


آخرین اخبار
چاپ

کد خبر : 26455

تاریخ انتشار : 18/06/1394 - 15:56

زیرگذری نیمه‎کاره در نوشهر که داد کاسبان را درآورده است/تصاویر

یکی از مغازه داران خیابان باباطاهر شهرک صنعتی نوشهر به رکود وضعیت اقتصادی این منطقه اشاره کرد و گفت: از زمانی که زیرگذر را نیمه‌تمام رها کردند مغازه‌داران خیابان صنعت 20 با وضعیت اقتصادی بدی مواجه شده و مجبور به تعطیلی مغازه‌های خود شدند.

جویباران ـبه گزارش خبرنگار بلاغ، نوشهرآنلاین، در پی اعلام نارضایتی مغازه‌داران شهرک صنعتی خیابان باباطاهر (خیابان صنعت 20) شهرستان نوشهر از نیمه‌تمام ماندن زیرگذر آن منطقه برآن شدیم گزارشی در این زمینه ارائه دهیم:

اهالی شهرک صنعتی از نیمه‌تمام‌ماندن زیرگذر موسی‌آباد اظهار ناراحتی می‌کنند و خواستار تکمیل سریع‌تر آن می‌باشند و این مسئله را باعث ایجاد مشکلات جدیدی برای خود می‌دانند.

ناگفته مبرهن است ضرورت اتخاذ تدبیری برای رفع این معضل که به دلیل عدم پیش‌بینی اعتبار توسط پیمانکار در حوزه راه‌سازی است، احساس می‌شود چراکه این پروژه با هدف تسهیل رفت‌وآمد در این مسیر در دستور کار قرار گرفته و عملاً در حق مردم و مغازه‌داران ظلم شده است.

 

زیرگذر نیمه تمام موسی آباد


غلامرضا دیوسالار یکی از مغازه‌داران خیابان باباطاهر شهرک صنعتی گفت: این پروژه از 9 ماه پیش تاکنون آغاز شده است و توسط پیمانکار کنده‌کاری خیابان شهرک صنعتی انجام شده اما تاکنون با گذشت این مدت هیچ‌گونه اقدامی صورت نگرفته است و تردد در این خیابان با مشکل عدیده مواجه شده و همچنین وجود گرد و خاک مانع رونق کسب و کار مغازه‌داران گشته است.

وی افزود: به خاطر شرایط موجود و عدم رفت‌وآمد خریداران با مشکلات اقتصادی فراوانی مواجه شده‌ایم و از زندگی روزمره خود بازمانده‌ایم و عاجزانه از مسئولان امر تقاضای پیگیری و رفع این مشکل بزرگ را داریم.

دیوسالار اظهار کرد: در زمینه رفع این مشکل مراجعه به فرماندار، شهردار، نماینده مجلس و استاندار هم داشتیم که همه حق را به ما می‌دهند، اما عملاً اقدامی صورت نمی‌گیرد و همچنان ما در سرگردانی به‌سر می‌بریم.

وی با اشاره به رکود وضعیت اقتصادی شهرک صنعتی نوشهر بیان کرد: از زمانی که زیرگذر را نیمه‌تمام رها کردند مغازه‌داران خیابان صنعت 20 با وضعیت اقتصادی بدی مواجه شده و مجبور به تعطیلی مغازه‌های خود شدند.

نعمت حسینی بخشی یکی دیگر از مغازه‌داران نیز در این گفت‌وگو خاطرنشان کرد: این پروژه قرار بود برای عمران و آبادانی در ورودی شهرک اجرا شود اما متاسفانه هیچ اقدامی نشده است و کنده‌کاری توسط پیمانکار بیشترین ضربه اقتصادی را به همراه داشته است.
 

مغازه های تعطیل شده انتهای خیابان باباطاهر


جمعی دیگر از مغازه‌داران نیز با تجمع در محل مصاحبه گله‌مندی خود را از این وضعیت اعلام داشتند که شهرک صنعتی جزو مناطق شهری است اما از داشتن امکانات اولیه همچون جاده محروم مانده است! مسئولان شهرستان چاره‌ای پیدا کنند تا شخصیت، اعتبار و زندگی ما دستخوش بی‌تدبیری پیمانکار نشود.
 

 

جمعی از مغازه داران معترض


شایان ذکر است عابدین حاجی‌نجفی، نعمت حسینی بخشی، غلامرضا دیوسالار، حسین بالی، سلیمانی، پالوج و... از مغازه‌داران شهرک صنعتی هستند.

/3004

دیدگاه شما در مورد : زیرگذری نیمه‎کاره در نوشهر که داد کاسبان را درآورده است/تصاویر

زیرگذری نیمه‎کاره در نوشهر که داد کاسبان را درآورده است/تصاویر

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS