امروز جمعه 29 دی 1396
ساعت 19:15:08
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


اخبار شهرستان جویبار
چاپ

کد خبر : 26405

تاریخ انتشار : 17/06/1394 - 12:39

مسئول بسیج سازندگی سپاه جویبار:

گفتمان سازی اقتصاد مقاومتی باید در دستور کار قرار گیرد/اقتصاد مقاومتی سدی محکم در برابر هجمه‌های دشمنان است

مسئول بسیج سازندگی سپاه جویبار گفت: برای پیاده سازی اقتصاد مقاومتی در جامعه باید این نوع اقتصاد را به یک گفتمان اقتصادی در جامعه تبدیل کنیم.

گفتمان سازی اقتصاد مقاومتی باید در دستور کار قرار گیرد/اقتصاد مقاومتی سدی محکم در برابر هجمه‌های دشمنان است

علی اکبر اسدی در گفت‌وگو با خبرنگار جویباران با اشاره به فعالیت‌های سپاه جویبار و بسیج در زمینه اقتصاد مقاومتی، اظهار داشت: بسیج و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با تشکیل قرارگاه جهاد اقتصادی (اقتصاد مقاومتی) نقش مهمی را در اجرای این نوع از اقتصاد در کشور دارند.

وی با بیان اینکه همه باید برای اجرای اقتصاد مقاومتی کمک کنند، افزود: اقتصاد مقاومتی سدی محکم و مقاوم در برابر هجمه های غرب علیه ایران است و به نوعی می‌تواند حریه تحریم را خنثی کند.

مسئول بسیج سازندگی سپاه جویبار به برخی از برنامه‌های سپاه جویبار در امر اقتصاد مقاومتی اشاره کرد و گفت: برپایی نمایشگاه اقتصاد مقاومتی در ساحل چپکرود برای ترغیب جوانان و تهیه و چاپ بروشور در غالب گفتمان سازی اقصاد مقاومتی از جمله مهمترین کارهای معاونت بسیج سازندگی در امر اقتصاد مقاومتی بوده است.

وی افزود: برای هماهنگی‌های بیشتر نیز جلسات قرارگاه جهاد اقتصادی و شورای اقتصاد مقاومتی نیز به طور مستمر برگزار می‌شود.

اسدی تصریح کرد: در راستای اقتصاد مقاومتی بیش از 50 نفر از علاقه مندان و فعالان پرورش مرغ و ماکیان، پرورش ماهی، پرورش دام، پرورش زنبور عسل و علاقه مندان به صنایع تبدیلی را برای حمایت مالی به بانک‌های عامل برای دریافت وام معرفی کردیم.

وی افزود: انجام مشاوره‌های شغلی و اقتصادی توسط فعالان مؤفق و کارشناسان مرتبط با بسیج سازندگی به علاقه مندان یکی دیگر از کارهایی است که در راستای پیاده سازی اقتصاد مقاومتی انجام می‌شود.

مسئول بسیج سازندگی سپاه جویبار در پایان خاطرنشان کرد: افرادی که به کارهای تولیدی تمایل دارند و علاقه دارند که با سرمایه اندک کاری را شروع کنند می‌توانند با مراجعه به معاونت بسیج سازندگی سپاه جویبار مشاوره‌های لازم را دریافت و در صورت مساعد بودن شرایط وام‌های کم بهره را برای شروع کار دریافت کنند.

دیدگاه شما در مورد : گفتمان سازی اقتصاد مقاومتی باید در دستور کار قرار گیرد/اقتصاد مقاومتی سدی محکم در برابر هجمه‌های دشمنان است

گفتمان سازی اقتصاد مقاومتی باید در دستور کار قرار گیرد/اقتصاد مقاومتی سدی محکم در برابر هجمه‌های دشمنان است

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS