امروز چهار شنبه 02 اسفند 1396
ساعت 03:08:45
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


آخرین اخبار
چاپ

کد خبر : 26354

تاریخ انتشار : 16/06/1394 - 07:22

هاشمی:

پرونده مسکن مهر تهران سال 95 بسته می‌شود

استاندار تهران از اتمام واحدهای مسکن این استان تا پایان سال 95 خبر داد.

جویباران ـ

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا فارس، سیدحسین هاشمی استاندار تهران بعد از ظهر امروز (یکشنبه) در جلسه شورای مسکن این استان در جمع خبرنگاران، با بیان اینکه 330هزار واحد مسکن مهر در استان تهران وجود دارد، اظهار داشت: از این تعداد واحد مسکن مهر 210 هزار واحد تحویل داده شده و در هفته جاری هم 50هزار واحد مسکن مهر در استان تهران به متقاضیان تحویل داده خواهد شد.


وی افزود: 15 هزار واحد مسکن مهر هم که در شهر جدید پردیس تکمیل شده بود به دلیل نداشتن خدمات زیربنایی از تحویل آنها به متقاضیان خودداری شد که در جلسه امروز دستگاه‌های اجرایی و مربوطه مکلف شدند نسبت به تأمین هرچه زودتر خدمات زیربنایی اقدامات لازم را انجام دهند تا هرچه زودتر این واحدها به متقاضیان تحویل داده شود.

استاندار تهران با اشاره به افزایش وام مسکن مهر از 20 به 30 میلیون تومان تصریح کرد: این افزایش وام در جهت زودتر تکمیل شدن واحدها پرداخت خواهد شد و در این جلسه هم از نمایندگان بانک‌ها دعوت کردیم تا بتوان با تعامل و همکاری بیشتر پرداخت وام‌ها را افزایش داده و تمام این واحدها به اتمام برسد.

هاشمی خاطرنشان کرد:‌ با این روندی که در تکمیل واحدهای مسکن مهر پیش گرفته شده امیدواریم تا پایان سال آینده تمام واحدهای مسکن مهر با خدمات زیربنایی لازم به بهره‌برداری برسند.

استاندار تهران همچنین با اشاره به مشکلات پیش آمده در پروژه‌های مسکن مهر شهر پیشوای ورامین گفت: در جلسه امروز پیرامون مشکلات پروژه مسکن مهر شهر ورامین بحث و تبادل نظر شد و بنده از معاونت فنی و عمرانی استانداری و اداره راه و شهرسازی خواستم هرچه سریع‌تر به این موضوع رسیدگی کند با کسانی هم که در این زمینه کوتاهی داشتند باید برخورد لازم صورت بگیرد. 

هاشمی درباره تأمین واحدهای آموزشی در شهرهایی که مسکن مهر ساخته شده است، تصریح کرد: گزارشی درباره تعداد واحدهای آموزشی این شهرها ارائه شد که خوشبختانه در سال تحصیلی پیش رو ما با مشکلات کمتری در این زمینه روبرو هستیم و امیدواریم با تدابیری که اندیشیده شده و اقداماتی که در سال جاری انجام خواهد شد برای سال تحصیلی بعد یا آینده مشکل خاصی از نظر واحدهای آموزشی نداشته باشیم.

 

/3004

دیدگاه شما در مورد : پرونده مسکن مهر تهران سال 95 بسته می‌شود

پرونده مسکن مهر تهران سال 95 بسته می‌شود

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS