امروز شنبه 30 دی 1396
ساعت 14:39:32
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


آخرین اخبار
چاپ

کد خبر : 26325

تاریخ انتشار : 16/06/1394 - 07:59

سرتیپ پوردستان؛

قبل از اینکه تهدیدی به مرزهای کشور برسد آن را در نطفه خفه خواهیم کرد

فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: به ملت عزیز ایران اسلامی اطمینان می دهیم که فرزندانشان در نیروهای مسلح غافلگیر نمی شوند و قبل از اینکه تهدیدی به مرزهای کشور برسد آن را در نطفه خفه خواهیم کرد.

جویباران ـ

به گزارش خبرنگار شبکه اطلاع رسانی راه دانا،

امیر سرتیپ احمدرضا پوردستان در خصوص کشاندن جنگهای نیابتی به داخل مرزهای ایران در گفتگو با خبرنگار صبح توس، اذعان کرد: یکی از وظایف نیروهای مسلح رصد تحرکاتی است که در داخل و خارج از مرزهای فرا منطقه ای، کشور را تهدید می کند و بنا بر این تهدیدات و متناسب با آن ظرفیت های دفاعی لازم اتخاذ می شود.

وی افزود: امروز ایران با شکل تازه ای از این تهدیدات روبرو شده که مهمترین آن جنگهای نیابتی است و تروریست های تکفیری بازیگران اصلی آن هستند

پوردستان تصریح کرد: به لحاظ اینکه مسئولیت محافظت از مرزهای کشور برعهده ارتش جمهوری اسلامی ایران می باشد، یگانهائی که باید در این رابطه فعال باشند ساماندهی و آئین نامه ابلاغ و در همین راستا نیز و براساس تهدیدات روز، رزمایش های متعددی در سراسر کشور به انجام می رسد.

وی در خصوص تحرکات اخیر داعش در کشورهای افغانستان و پاکستان گفت: آمادگی رزمی نیروهای مسلح در شرق کشور بسیار بالاست و دشمن اگر بخواهد کوچکترین حرکتی را انجام دهد، فرزندان ملت در نیروهای مسلح و بسیجیان عزیز این تحرکات را ناکام و دشمن را از کردار خود پشیمان می کنند.

فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: ممکن است دشمن بتواند اولین حرکت خود را به انجام برساند، اما حرکتهای بعدی را ما انجام خواهیم داد و تمام منافعشان را در منطقه به خطر خواهیم انداخت.

پوردستان به سخنان مقامات آمریکائی مبنی بر بازرسی از اماکن نظامی ایران اشاره کرد و افزود: پیام رهبر فرزانه انقلاب برای بازرسی از اماکن نظامی، فصل الخطاب نیروهای مسلح است و به هیچ وجه اجازه کوچکترین بازرسی را از مراکز نظامی به دشمن نخواهیم داد.

در بازدید امروز فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران از تیپ پیاده 177 ارتش تربت حیدریه، چند طرح عمرانی از جمله اماکن گردان 748 تیپ شهید محمد جعفر نصر اصفهانی با اعتباری بالغ بر 28 میلیارد ریال افتتاح شد.

 

/3004

دیدگاه شما در مورد : قبل از اینکه تهدیدی به مرزهای کشور برسد آن را در نطفه خفه خواهیم کرد

قبل از اینکه تهدیدی به مرزهای کشور برسد آن را در نطفه خفه خواهیم کرد

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS