امروز یکشنبه 26 آذر 1396
ساعت 11:45:48
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


آخرین اخبار
چاپ

کد خبر : 26318

تاریخ انتشار : 16/06/1394 - 07:55

ورود فرمانداری دماوند برای رفع مشکلات کفتار دره؛

شانتاژ رسانه ای برای وارونه کردن یک واقعیت شکست خورد/ لاپوشانی ها اثر نداشت، این خبر تایید شد

بعد از انتشار مطلب «کفتار دره دماوند؛ مردمان از یاد رفته‌ای که نه شناسنامه دارند و نه یارانه» بود که برخی رسانه ها اقدام به لاپوشانی واقعیت های موجود در کفتار دره دماوند کردند و در اقدامی عجیب تمام مشکلات موجود در این روستا را به شکلی وارونه جلوه داده و همه چیز را گل و بلبل نشان دادند.

جویباران ـ

به گزارش خبرنگار شبکه اطلاع رسانی راه دانا،

طی روزهای گذشته خبری از شرق استان تهران به گوش رسید که شنیدن آن در ابتدا به نوعی دور از واقعیت قلمداد می شد اما پیگیری های انجام شده و تصاویر منتشر شده در این باره گواهی بر واقعیت داشت.

بعد از انتشار مطلب «کفتار دره دماوند؛ مردمان از یاد رفته‌ای که نه شناسنامه دارند و نه یارانه» بود که برخی رسانه ها اقدام به لاپوشانی واقعیت های موجود در کفتار دره دماوند کردند و در اقدامی عجیب تمام مشکلات موجود در این روستا را به شکلی وارونه جلوه داده و همه چیز را گل و بلبل نشان دادند. این در شرایطی است که عملکرد زودهنگام فرمانداری دماوند در پی درج خبر مشکلات کفتار دره نشان می دهد که این رسانه ها اقدام به شانتاژ رسانه ای کرده و قصد داشتند واقعیت های موجود در این روستا را به شکلی وارونه تحویل مخاطب دهند. اما اقدام به موقع فرماندار دماوند نشان داد که مشکلات مطرح شده درباره کفتار دره صحت داشته و اتفاقا در جهت رفع این مشکلات نیز گام های نخست برداشته شد.  چراکه در پی درج خبر از سوی پایگاه خبری تارود  فرماندار دماوند صبح امروز اکیپی از مسئولان مربوطه را جهت رفع مشکلات ساکنان این منطقه، به کفتار دره اعزام کرد.

ناصر محمودی‌فرد، فرماندار شهرستان دماوند در گفتگو با خبرنگار تارود با بیان اینکه دولت تدبیر و امید با تمام توان برای رفع محرومیت تلاش می‌کند، اظهار کرد: مشکلات ساکنان این منطقه از نزدیک مشاهده و مورد بررسی قرار گرفت.

وی افزود: نماینده‌ای از طرف اداره ثبت احوال و نماینده بخشداری برای مشکلات عمده این ساکنان در اسرع وقت اعزام خواهند شد و برای رفع مشکلات رفاهی و خدماتی آن‌ها اقدام کنند.

فرماندار شهرستان دماوند با اظهار تاسف از اینکه این منطقه ناشناخته در نزدیکی پایتخت قرار دارد و معرفی نشده بود، تصریح کرد: خوشحال هستیم که در دولت تدبیر و امید توانستیم این ساکنان محروم را شناسایی کنیم و افتخار می‌کنیم که در دولت آقای روحانی به محرومیت چند ده ساله این عزیران پایان خواهیم داد.

محمودی‌فرد تاکید کرد: در نخستین گام، تهیه خدمات رفاهی و اجتماعی اولیه در دستور کار قرار گرفته است و امیدواریم با برقراری راه ارتباطی بین کفتار دره و محمودآباد فیروزکوه، مشکل تردد این عزیزان به اطراف را حل نماییم.

پایگاه خبری تارود نیز به نوبه خود از اقدام انقلابی فرماندار شهرستان دماوند که در کوتاهترین زمان ممکن صورت پذیرفت تشکر می‌کند و ارج می‌نهد و خرسنیدم که مسئولان خدوم جمهوری اسلامی ایران وصیت امام خمینی (ره) که «به مستضعفان و مستمندان و زاغه‌نشینان که ولی نعمت ما هستند خدمت کنید.» را چراغ راه خویش قرار داده‌اند.

 

/3004

دیدگاه شما در مورد : شانتاژ رسانه ای برای وارونه کردن یک واقعیت شکست خورد/ لاپوشانی ها اثر نداشت، این خبر تایید شد

شانتاژ رسانه ای برای وارونه کردن یک واقعیت شکست خورد/ لاپوشانی ها اثر نداشت، این خبر تایید شد

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS