امروز دوشنبه 27 آذر 1396
ساعت 18:23:51
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


آخرین اخبار
چاپ

کد خبر : 26309

تاریخ انتشار : 15/06/1394 - 17:46

5 کاندیدای پرس برای جایگزینی دخیا

رئال مادرید بعد از شکست در انتقال دخیا از شیاطین سرخ ۵ کاندیدا به جای دخه آ در فصل آینده در لیست خود دارد.

جویباران ـبه گزارش خبرنگار بلاغ،

 

فلورنتینو پرس مدیر عامل باشگاه رئال مادرید پس از اینکه در انتقال داوید دخیا  دروازه‌بان منچستر یونایتد در فصل و انتقالات تابستانی ناکام ماند حالا در لیست خود 5 کاندیدا برای فصل آینده که جایگزین دخیا شود دارد.

دخیا که زمزمه پیوستن از آغاز فصل نقل و انتقالات تابستانی به رئال مادرید به گوش می رسید و تمام این فصل را به اخبارش اختصاص داده بود بعد از آنکه پرس با شیاطین سرخ به توافق رسید اما پس از تاخیر در ثبت مدارک مرتبط به نقل و انتقال، لالیگا انتقال این بازیکن را منتفی اعلام کرد و قبول نکرد.

به خاطر این شکست سایت (Caughtoffside) اعلام کرد که احتمال دارد رئال در فصل و نقل انتقالات آینده به دنبال جذب یکی از این 5 گلر مشهور رود که این دروازه بان ها به ترتیب زیر است:

1. مانوئل نویر

5 کاندیدای پرس برای جایگزینی دخیا

 کارشناسان رئال مادرید گزارش های زیادی مبنی بر اینکه نویر بهترین گلر حال حاضر جهان است انتشار داده بودند و بیان می شد که در صورت عدم موفقیت انتقال دخیا به رئال، نویر بهترین جایگزین است که اکنون نویر بهترین گزینه برای سنگربانی از تیم کهکشانی ها است.

2. تیبوت کورتوا

5 کاندیدای پرس برای جایگزینی دخیا

هیچ شکی نیست که کورتوا بلژیکی دروازبان چلسی یکی از بهترین گلر های حال حاضر جهان است و کورتوا می تواند گزینه دیگر رئال بعد از نویر باشد اما بعید به نظر می رسید مورینیو به راحتی بازیکن ارزشمندی مانند او را از دست دهد.

3. هوگو لوریس

5 کاندیدای پرس برای جایگزینی دخیا

هوگو لوریس دروازبان ملی پوش فرانسوی و عضو تیم تاتنهام انگلیس گلر مناسب دیگری است برای رئال مادرید زیرا وی توانایی های زیادی دارد که می تواند به رئال کمک کند مخصوصا اینکه چند وقت پیش باشگاه رئال مذاکراتی با وی داشته است اکنون بهترین زمان است.

4. داوید اوسپینا

5 کاندیدای پرس برای جایگزینی دخیا

اوسپینا کلمبیایی گلر آرسنال گزینه دیگر رئال می تواند باشد زیرا وی با وجود عملکرد خوبی که در فصل گذشته با آرسنال داشته ولی با آمدن پیتر چک از چلسی به آرسنال وی نیمکت نشین شده است و پرس می تواند از این فرصت استفاده کند و در فصل آینده با وی قرار داد امضا کند.

5. جان اوبلاک

5 کاندیدای پرس برای جایگزینی دخیا

جان اوبلاک  22 ساله گلر تیم اتلتیکو مادرید از بهترین دروازه‌بانان فصل گذشته لالیگا است که در برخی موارد مورد توجه باشگاه رئال مادرید بود اما مشکل بزرگ باشگاهش است زیرا تاریخ ثابت کرده دو باشگاه و رقیب تعامل خوبی با هم نداشتند./آ

 
 

/3004

دیدگاه شما در مورد : 5 کاندیدای پرس برای جایگزینی دخیا

5 کاندیدای پرس برای جایگزینی دخیا

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS