امروز شنبه 25 آذر 1396
ساعت 05:08:18
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


آخرین اخبار
چاپ

کد خبر : 26273

تاریخ انتشار : 15/06/1394 - 17:05

باستانی‌کار 53 ساله بهشهری همچنان رکورد‌دار رشته میل باستانی

مرتضی قلندری رکورددار 53 ساله بهشهری رشته میل باستانی، امسال نیز با ۱۰ هزار و ۵۶۷ بار در طول دو ساعت رکورد سال قبل خود را ارتقاء داد.

جویباران ـبه گزارش خبرنگار بلاغ،

خط امید، رکوردداران اولین مسابقات ثبت رکورد کشور که به میزبانی بهشهر، صبح و عصر جمعه در سالن شهید هاشمی نژاد این شهرستان برگزار شد معرفی شدند.

مرتضی قلندری رکورددار 53 ساله بهشهری رشته میل باستانی، امسال نیز با  ۱۰ هزار و ۵۶۷ بار در طول دو ساعت رکورد سال قبل خود را ارتقاء داد، همچنین در رشته روپایی با توپ تنیس ابوالفضل حیدری از استان زنجان، ۱۹۴ بار در یک دقیقه، بلندترین پرش طول عادل بهرامیان از استان خراسان جنوبی، ۳ متر و ۴ سانتی‌متر به عنوان رکورددار معرفی شدند.

در رشته بارفیکس، صابر سایی از استان چهارمحال و بختیاری، ۲۶ بار در دقیقه، در رشته بهکاپ محمدحسن هزار بیشه از استان تهران، در ۶۰ ثانیه، در طناب زنی جعفر آشوری از سمنان، ۴ دقیقه و ۸۸ ثانیه، در رشته شنای سوئدی وحید اخشی از استان اردبیل با  ۸۶ بار انتخاب شدند.

در رشته روپایی در ۳۰ متر نیز هاتف عیدی از استان تهران، در رشته حلقه، محمدمهدی قلی پور از استان اردبیل با ۱۹۲ حرکت در دقیقه، در شنای باستانی، اسماعیل اکبری از استان تهران، ۴۵ بار در یک دقیقه، در رشته پرش ارتفاع، محمد پارسا از تهران، در روپایی با توپ فوتبال، بهزاد صادقی از استان زنجان با ۲۰۲ بار در دقیقه، در رشته دراز و نشست محمد احمدی از استان قم با ۷۴ مرتبه در یک دقیقه برتر شدند.

در بیشترین میل‌زن باستانی، علی کهن‌سال از استان خراسان جنوبی با ۱۰۸ حرکت، در سریع‌ترین زمان پوشیدن لباس آتش‌نشانی علی‌اصغر آقاجانی از تهران، در رشته پارالل، علی هرسینی از مازندران با ۶۵ بار در یک دقیقه، در بیشترین هد با توپ فوتبال جواد احمدی از استان زنجان با ۱۵۳ بار و در طناب زنی جفت‌پا، علیرضا مداحی از اصفهان با ۲۴۲ بار برگزیده شدند.

نخستین مسابقات ثبت رکورد کشور در بهشهر از صبح جمعه 13 شهریورماه با حضور ۱۷۴ ورزشکار از ۲۲ استان در ۱۸ رشته ورزشی در سالن شهید هاشمی نژاد بهشهر آغاز شد و عصر همان‌روز در مراسم اختتامیه این مسابقات نفرات اول هر رشته ورزشی به عنوان رکورددار کشور در سال ۹۴ انتخاب شدند.

 

/3004

دیدگاه شما در مورد : باستانی‌کار 53 ساله بهشهری همچنان رکورد‌دار رشته میل باستانی

باستانی‌کار 53 ساله بهشهری همچنان رکورد‌دار رشته میل باستانی

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS