امروز یکشنبه 29 بهمن 1396
ساعت 23:44:18
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


آخرین اخبار
چاپ

کد خبر : 26251

تاریخ انتشار : 14/06/1394 - 22:01

زمان برگزاری نمایشگاه مطبوعات امسال اعلام شد

بیست و یکمین نمایشگاه مطبوعات با اعلام آغاز مرحله پیش ثبت‌نام از ۱۵ شهریور، طی روزهای ۱۶ تا ۲۲ آبان ۹۴ در مصلای بزرگ تهران برگزار می‌شود.

جویباران ـبه گزارش بلاغ

مهران عباسی انارکی با اعلام این خبر گفت: مرحله پیش ثبت‌نام بیست و یکمین نمایشگاه مطبوعات، از 15 تا 20 شهریور در وبگاه نمایشگاه به نشانی pressexpo.ir انجام می‌شود که طبق اعلام قبلی، شرط حضور رسانه‌ها، تکمیل اطلاعات آنان در سامانه جامع رسانه‌های کشور بوده است.

وی افزود: مرحله پیش ثبت‌نام با هدف برآورد تعداد متقاضیان و برنامه‌ریزی برای پیش‌بینی فضای مورد نیاز، گروه‌بندی موضوعی و کاربردی نشریات، امکانات نمایشگاهی، تدارکات و تامین خطوط مخابراتی و اینترنتی مورد نیاز و سایر زیرساخت‌های لازم انجام می‌شود.

قائم مقام نمایشگاه مطبوعات در همین زمینه تاکید کرد: در این مرحله وجهی برای ثبت‌نام مقدماتی دریافت نمی‌شود و متقاضیان، اطلاعات مربوط به رسانه، معرفی نماینده، میزان فضای پیشنهادی مورد نیاز با توجه به جدول تعرفه را اعلام می‌کنند.

به گفته عباسی، ثبت نام قطعی بیست و یکمین نمایشگاه مطبوعات با امکان انتخاب محل غرفه توسط خود رسانه‌ها و به صورت الکترونیک در نیمه دوم مهرماه انجام خواهد شد.

مشاور معاون مطبوعاتی وزیر ارشاد تاکید کرد: البته متراژ و مساحت پیشنهادی رسانه‌ها در پیش ثبت‌نام، تعهدی را برای ستاد برگزاری برای تامین همان میزان به وجود نمی آورد و در نهایت بر اساس حجم تقاضاها، تصمیم‌گیری و به رسانه‌ها اعلام می‌شود. ضمن اینکه اولویت اصلی، ‌ایجاد شرایط حداکثری برای حضور رسانه های متقاضی شرکت در نمایشگاه است و متراژهای اولیه فعلاً بر اساس 12،‌ 24، 36،‌ 60 و 96 متر طراحی شده است.

وی همچنین تاکید کرد: اجاره بهای غرفه‌ها نسبت به دو دوره قبل تغییر نکرده است و در جهت حمایت از بخش خصوصی، تعرفه‌های رسانه‌های متعلق به بخش خصوصی با رسانه‌های دولتی و متعلق به بخش عمومی متفاوت است.

عباسی همچنین در خصوص شرکت‌کنندگان در نمایشگاه امسال نیز گفت: موسسات مطبوعاتی، روزنامه‌ها، سایر نشریات، خبرگزاری‌ها و پایگاه‌های خبری، نمایندگی‌های خبرگزاری‌ها و رسانه‌های خارجی مستقر در تهران، تشکل‌های مطبوعاتی، ادارات کل روابط عمومی سازمان‌ها و صنایع خدمات مرتبط مطبوعاتی (چاپ، کاغذ، توزیع، نرم‌افزارهای موبایلی، تبلیغات و بازرگانی و ...) می‌توانند در نمایشگاه بیست و یکم حضور یابند.

 وی همچنین با اشاره به نزدیک بودن انتخابات مجلس شورای اسلامی و شور و نشاط رسانه‌ای در نمایشگاه امسال، تصریح کرد: پیش بینی می‌شود امسال تقاضا برای حضور در نمایشگاه بیش از گذشته باشد.

لازم به ذکر است جدول متراژ و تعرفه غرفه‌ها بر روی وبگاه نمایشگاه به نشانی pressexpo.ir قابل رویت است./ع

 

/3004

دیدگاه شما در مورد : زمان برگزاری نمایشگاه مطبوعات امسال اعلام شد

زمان برگزاری نمایشگاه مطبوعات امسال اعلام شد

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS